Bokserzy z Kętrzyna zdobyli trzy medale! Mamy dwóch Mistrzów Polski! – Magna Masuria

Bokserzy z Kętrzyna zdobyli trzy medale! Mamy dwóch Mistrzów Polski!

0

Dobre wieści niosą nasi młodzi kętrzyńscy bokserzy z Mistrzostw Polski Młodzików U-14. Ludowy Klub Sportowy „Niedźwiedź” na mistrzostwa w Łomży wystawił tylko trzech zawodników – Dominik Jędrej, który dobrze spisał się na Mistrzostwach Europy w Tbilisi, Igor Przybyła oraz Olaf Posoch.

Złote medale wywalczyli Dominik Jędrej w kategorii 44,5 kg. Również złoto zdobył Igor Przybyła wygrywając pojedynek w kategorii wagowej 76 kg. Wielką niespodziankę sprawił Olaf Posoch, który zajął drugie miejsce w wadze do 54 kg.

Warto przypomnieć, ze Mistrzostwa Polski Młodzików U-14 w Łomży trwały od 16 do 21 września. W turnieju brało udział 155 zawodników z 68 klubów z całej Polski. Ludowy Klub Sportowy „Niedźwiedź” reprezentowany był przez trzech zawodników.

Dobre wieści również płyną z Łotwy gdzie kolejnych trzech reprezentantów Ludowego Klubu Sportowego „Niedźwiedź” – Aleks Snacki, Filip Bednarczyk i Hubeet Wardak – zawalczą w finałach Międzynarodowego Turnieju Olejne Cup 2019.

Cała redakcja info-Kętrzyn gratuluje dla naszych młodzików oraz kibicuje naszym finalistom. Powodzenia!

źródło zdjęcia: profil Facebook Ludowy Klub Sportowy „Niedźwiedź”