BOKS: Ogólnopolski Turniej Bokserski – Magna Masuria

BOKS: Ogólnopolski Turniej Bokserski

2

Wczoraj (tj. 20.02.2021) odbył się Ogólnopolski Turniej Bokserski. Kętrzyn odwiedziło 40 zawodników z klubów z całego kraju, wśród nich znajdowali się medaliści Mistrzostw Polski. Stoczonych zostało 17 walk turniejowych oraz kilka przed walk adeptów.

Kętrzyńscy bokserzy mieli okazję sprawdzenia swoich umiejętności oraz aktualnej formy. Tymi bez wątpienia popisał się Dominik Jędrej, który bezproblemowo pokonał zawodnika z Ring Kociewie, brązowego medalistę z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i został najlepszym zawodnikiem turnieju. Warto wspomnieć, że od jakiegoś czasu Dominik znajduje się w ścisłej czołówce bokserskiej w Polsce, w swojej kategorii wagowej.

Puchar za najładniejszą walkę oprócz pięściarza ze ze Stal Stalowa Wola otrzymał Filip Bednarczyk, który jednogłośnie pokonał przeciwnika z Lidzbarka Warmińskiego.

Aleks Snacki w swojej walce pokonał Mistrza Polski z Jaworzyna, a Karolina Kuhn wygrała z brązową medalistką Mistrzostw Polski z Jaworzyna.

Mimo dobrej postawy w ringu, nie wszystkim „Niedźwiedziom” udało się wygrać swoje walki. Mimo wszystko zostawili serce w ringu i dali z siebie wszystko wyciągając nowe wnioski i doświadczenia.

Poziom turnieju był bardzo wysoki, wszystkim uczestników, zarówno tym którzy wygrali jak i tym, którzy przegrali swoje walki, jako redakcja info-Kętrzyn24.pl serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych zawodach.

2 thoughts on “BOKS: Ogólnopolski Turniej Bokserski