Granica uległa liderowi – Magna Masuria

Za nami ostatni mecz 29 kolejki forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej, gdzie Granica Kętrzyn gościła na własnym stadionie lidera naszej ligi Concordię Elbląg. Niestety mimo, że nasi piłkarze walczyli do samego końca to przegrali mecz z liderem 2:3

Nasi piłkarze bardzo źle weszli w mecz zaczynając od straty bramki w 6 minucie. Następnie w 24 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Concrodii co podwyższyło wynik na 2:0. Wszyscy spodziewali się gradu bramek ze strony gości, lecz piłkarze Granicy zmobilizowali się czego efektem był gol Pawła Kozłowskiego w 39 minucie meczu.

Po przerwie gospodarze przeszli do ataku. Mecz wyglądał jakby Granica była liderem, a Concordia zespołem ze środka tabeli. Wysiłek naszych piłkarzy zwieńczył w 57 minucie Paweł Aleksandrowicz strzelając bramkę na 2:2. Piłkarze Granicy Kętrzyn zaczęli dalej naciskać lecz w ostatnim kwadransie nastąpiło niespodziewane rozluźnienie. Nasze błędy i brak krycia na prawej obronie wykorzystali piłkarze Concordii strzelając bramkę w 82 minucie.

Niestety mimo mobilizacji piłkarze Granicy Kętrzyn nie zdołali wyrównać. Ostatni mecz w sezonie rozegrany zostanie w Lubawie, gdzie nasi piłkarze zmierzą się z MLKS Motor Lubawa.