nie. Wrz 20th, 2020

info-Kętrzyn24

Najważniejsze informacje z ziemi kętrzyńskiej

Kętrzyńscy radni nie chcą wiedzieć czy jest bezpiecznie na basenie? [ZAPOWIEDŹ]

1 min read

źródło: Facebook/Miasto Kętrzyn

6 SIERPNIA w Ratuszu odbyło się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miejskiej w Kętrzynie, której przewodniczącym jest Dariusz Duczek, klub radnych Kętrzyn 2000. Na tej komisji jednym z rozpatrywanych punktów był temat działalności ratowników wodnych na obiekcie Basen Miejski “Kętrzynianka” podlegający pod MOSiR. Jaki był efekt tego wniosku? Czy kętrzyńskim radnym zależy na bezpieczeństwie mieszkańców? Czy radni zapoznali się z odpowiednią dokumentacją?

O szczegółach opowiemy w najbliższy czwartek. Serdecznie zapraszam.

9 thoughts on “Kętrzyńscy radni nie chcą wiedzieć czy jest bezpiecznie na basenie? [ZAPOWIEDŹ]

 1. To jakiś żart , Darek przeszedł na stronę Ryszarda?
  Oj już nie pożywi sie głosem od mojej rodziny w przyszłych wyborach samorządowych.

  1. Będąc samorządowcem nie jest się po jednej czy drugiej stronie a pracuje się na rzecz społeczeństwa. Jak się czuje misję to się współpracuje z burmistrzem wybranym przez mieszkańców. Zadymiarzom i kombinatorom już podziękowano.

 2. 27 LISTOPADA 2019 Cyt.” Powstaną nowe miejsca pracy i wpływy do budżetu Ryszard Niedziółka, burmistrz Kętrzyna, podpisał porozumienie gospodarcze z burmistrzem Sanoka. – To da nowe miejsca pracy i nowe wpływy do budżetu – wyjawia Ryszard Niedziółka, nie zdradzając szczegółów porozumienia.”

  Panie Niedziółka Ryszard gdzie te nowe miejsca pracy? Za chwile bedzie listopad

  1. A od kiedy to państwo (obojętnie rząd czy samorząd) ma zapewniać miejsce pracy? Komuna się skończyła, sam sobie znajdź, albo otwórz działalność jeśli coś potrafisz.

   1. To po co ludziom mydli oczy s
    I rozbudza nadzieję. Szczególnie po licznych zwolnieniach z Warmii i MTI. Niech w końcu przestanie piep… Trzy po trzy i zajmie się robota a nie lansowaniem za nasze pieniążki

   2. Zostań radnym załóż firmę będziesz miał szerszą wiedze moze działalność ci rozkwitnie. Aby to osiągnąć trzeba być cwanym (dwulicowym). Dobrze jest zatrudnić bliskich ludzi władzy bedziesz miał poparcie. Po latach takiej działalności masz rozkwit firmy i niestety brązowy nos. No ale coś za coś trzeba się poświęcać dla narodu.

 3. Nie trzeba na siłę lansowac się,trzeba promować Miasto.
  Bardzo pięknie robią to młodzi szczypiorniści znaleźli się finale Mistrzostw Polski ,a na stronie MOSIR ani słowa na ten temat rzeczywiście ten Dyrektor Niemiec to słabiutki .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *