Piłkarska środa – 14.08.2019 – Magna Masuria

Dziś w ramach forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej oraz 1 grupy Klasy okręgowej rozegrana została druga kolejka piłkarska. Poniżej przedstawiamy skrótowe relacje z każdego meczu.

Granica Kętrzyn

KKS Granica Kętrzyn 1:1 GKS Mamry Giżycko

W pierwszej połowie piłkarze Granicy wydawali się być ospali, jednakże po zaciętej walce w 25 minucie wywalczyli rzut karny. Do jedenastki podszedł Michał Wołowik, który po skutecznym strzale wyprowadził Kętrzynian na prowadzenie. Piłkarze z Giżycka nie stracili jednak ducha walki i w 40 minucie po bardzo emocjonującej akcji wyrównali. Autorem bramki wyrównującej został Radosław Gulbierz.

Druga połowa w wykonaniu obydwóch drużyn wyglądała dużo lepiej, oglądać mogliśmy bardzo dużo ciekawych akcji. Niestety żadna z drużyn nie zdołała strzelić bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem remisowym 1:1 a obie drużyny zdobyły po jednym punkcie.

Następny mecz to IV ligowe derby Powiatu Kętrzyńskiego
18 sierpień 2019 r. godz. 17:00 Stadion Miejski Korsze, ul. Wojska Polskiego 39
MKS Korsze – KKS Granica Kętrzyn

MKS Korsze

MKS Mazur Ełk 1:1 MKS Korsze

Mecz wyrównany, jednakże wydawać się może, że goście czują niedosyt mimo, iż spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo, dopiero w drugiej połowie obie drużyny były w stanie zdobyć po jednym golu. Bramkę dla gości zdobył Adam Krajewski. Obie drużyny zgarnęły po jednym punkcie.

Następny mecz IV ligowe derby Powiatu Kętrzyńskiego

Orlęta Reszel

SKS Szczytno 0:8 RKS Orlęta Rema Reszel

Bardzo jednostronny mecz. Gospodarze nie mieli nic do powiedzenia. Drużyna gości zdominowała piłkarzy ze Szczytna i pewnie sięgnęli po wysokie zwycięstwo oraz 3 punkty.

Następny mecz powiatowe derby Klasy okręgowej
17 sierpień 2019 r. godz. 16:00 Stadion Miejski Reszel, ul. Mikołaja Kopernika 12
RKS Orlęta Rema Reszel – LUKS Wilczek Wilkowo

Wilczek Wilkowo

LUKS Wilczek Wilkowo 2:4 KS Śniardwy Orzysz

Bardzo ciekawy mecz do oglądania. Piłkarze obydwóch drużyn wykazali się dużą skutecznością jednakże ostatecznie po zwycięstwo sięgnęła drużyna gości zdobywając 4 bramki oraz sięgając po 3 punkty.