Piłkarski weekend: IV liga, Klasa Okręgowa, B-klasa – Magna Masuria

Piłkarski weekend: IV liga, Klasa Okręgowa, B-klasa

8

Za nami kolejny piłkarski weekend, w którym brały udział nasze lokalne drużyny. Jak poradziły sobie drużyny z Powiatu Kętrzyńskiego? Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

forBET IV liga warmińsko-mazurska

MKS Korsze 4:3 Stomil II Olsztyn

MKS Korsze po zaciętym meczu wyszarpało zwycięstwo od drugiego zespołu Stomilu. Mecz dla korszan zapowiadał się znakomicie, ponieważ w 2 minucie Piotr Sawicki pewnie wykorzystał rzut krany. Od 8 minuty dominacje na boisku pokazali piłkarze z Olsztyna strzelając kolejno bramki w 8, 47 i 52 minucie. Piłkarze MKS-u obudzili się w 65 minucie po drugim trafieniu do siatki Piotra Sawickiego. Końcówka meczu należała do gospodarzy – wpierw kontaktową bramkę zdobył Mateusz Cyliński w 85 minucie, a zwycięska bramka dla korszan padłą w 89 za sprawą Kamila Synowczyka.

Granica Kętrzyn 3:2 Motor Lubawa

Chwilę grozy również przeżyli kibice Granicy Kętrzyn, którzy do samego końca nie byli pewni zwycięstwa swego rodzimego zespołu. Pierwsza połowa minęła pod znakiem bezbramkowego remisu. Po zmianie stron do głosu wpierw doszli goście z Lubawy wychodząc na prowadzenie. W 54 minucie wyrównał Tomasz Bobrowski po wykorzystaniu rzutu karnego. Piłkarze Motora ponownie wyszli na prowadzenie w 65 minucie i wszystko wskazywało, że na Bydgoskiej 20 Granica poniesie porażkę. Gospodarze szybko odrobili straty – w 69 minucie wyrównał Dwulat. Zwycięstwo Granicy w końcówce meczu zagwarantował Łukasz Swacha.

Klasa Okręgowa – grupa I

Orlęta Reszel 2 – 2 Wilczek Wilkowo

Pierwsze z sześciu derbowych spotkań powiatowych w klasie Okręgowej za nami zakończone remisem. W Reszlu Orlęta podjęły Wilczka Wilkowo. Wynik do przerwy był korzystny dla gości z Wilkowa – prowadzili 2:1. Po zmianie stron gospodarze za wszelką cenę chcieli odrobić straty. Udało się w 68 minucie, gdzie Mateusz Terlikowski pokonał bramkarza Wilczka ustalając końcowy wynik meczu.

Jurand Barciany 2 – 1 Czarni Olecko

Piłkarze Juranda Barciany mogą świętować pierwsze zwycięstwo w klasie okręgowej. U siebie pokonali trudnego rywala z Olecka, który do poniósł pierwszą porażkę w tej rundzie. Naszym zdaniem jest to bardzo ważne zwycięstwo, które przełamało złą passę piłkarzy z Barcian. ,

B-klasa grupa I

Błękitni Stary Olsztyn – Szansa Reszel

Mecz odbędzie się 23.08.2020 o godzinie 16:30. O wynikach poinformujemy w tym poście po zakończonym spotkaniu.

8 thoughts on “Piłkarski weekend: IV liga, Klasa Okręgowa, B-klasa

1. Panie Redaktorze może Pan spróbuje uratować Kętrzyn przed kompromitacją.
    O co chodzi młodzicy MOSIR wywalczyli awans do finału mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej,ktory rozgrany zostanie w dniach 28-30 bm w Koszalinie ,aby na ten finał wyjechac