BISZTYNEK: Poszukiwany pijany 56-latek kierował autem razem z 3-letnim dzieckiem i pijaną żoną – Magna Masuria

BISZTYNEK: Poszukiwany pijany 56-latek kierował autem razem z 3-letnim dzieckiem i pijaną żoną

0

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 56 – latek kierujący VW, który będąc kompletnie pijany wybrał się w podróż do Olsztyna. Mężczyzna jechał z niespełna 3 – letnim synkiem i równie pijaną żoną. Dodatkowo okazało się, że mieszkaniec Olsztyna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W niedzielę, (8.01.22r.), po godz. 19:00 na trasie Sątopy – Bisztynek policjanci zatrzymali do kontroli drogowej VW polo. Z przekazanych im informacji wynikało, że autem kieruje pijany mężczyzna, a do tego przewozi małe dziecko. Faktycznie tak było. Za kierownicą polo siedział kompletnie pijany 56 – latek. W jego organizmie krążyło ponad 2,5 promila alkoholu. Na domiar złego, w samochodzie znajdowało się niespełna 3 – letnie dziecko mężczyzny oraz jego pijana żona – matka chłopca. Kobieta miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. W trakcie legitymowania 56 – latka z Olsztyna wyszło na jaw, że jest poszukiwany za nieopłaconą grzywnę.  

Z uwagi na konieczność zatrzymania mężczyzny i nietrzeźwość matki dziecka, policjanci przekazali chłopca pod opiekę członka rodziny. 56 – latek trafił do policyjnej celi, a następnie został przewieziony do zakładu karnego. Informacja z tej interwencji zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *