GIŻYCKO: 41-letni recydywista wpadł w ręce policji – notorycznie kradł! – Magna Masuria

GIŻYCKO: 41-letni recydywista wpadł w ręce policji – notorycznie kradł!

0

Dzięki dobremu rozpoznaniu w środowiskach przestępczych giżyccy operacyjni zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który usiłował dokonać kradzieży samochodu oraz kradł na terenie giżyckich marketów. 41-latek usłyszał zarzuty w warunkach tzw. recydywy. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji.

Pod koniec marca b.r. na jednym z giżyckich parkingów doszło do włamania do samochodu osobowego marki skoda Octavia. Sprawcy nie udało się ukraść pojazdu, ponieważ miał problem z jego uruchomieniem oraz został spłoszony przez przypadkowe osoby.

W poniedziałek (11.04.2022r.) giżyccy kryminalni dzięki dobremu rozpoznaniu w środowiskach przestępczych zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który usiłował dokonać kradzieży pojazdu. Kryminalni podejrzewali, że zatrzymany może mieć na koncie także inne przestępstwa. Wnikliwa analiza wcześniej zgłoszonych spraw doprowadziła ich do stwierdzenia,  że na przełomie kilku tygodni dokonał on również kilku kradzieży alkoholu w giżyckich marketach na kwotę ponad 2 tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzuty za wszystkie przestępstwa. Jak się okazało 41-latek dopuścił się ich w warunkach recydywy za co grozi mu surowsza kara. Prokurator zastosował wobec niego dozór policji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *