GIŻYCKO: SULIMIADIA| 18.06.2023 – Magna Masuria

Z niecierpliwością czekamy na nadchodzącą imprezę, która odbędzie się 18 czerwca 2023 roku o godzinie 11:00 na polu Antoniego Lenara w Sulimach 26A. To już tradycja, że spotykamy się w tym miejscu, gdzie znajduje się plac konkursowy i rozprężalnia. Tegoroczne zawody będą składały się z czterech konkurencji: „Pony games” z zadaniami, klasa mini LL z przeszkodami do 50 cm wysokości, klasa LL z przeszkodami do 70 cm oraz klasa L z przeszkodami do 90 cm.

Do udziału w zawodach zapraszamy członków klubów i sekcji zrzeszonych w Polskim Związku Jeździeckim i Warmińsko-Mazurskim Związku Jeździeckim, a także zawodników BPK. Dzięki hojności licznych sponsorów najlepsi uczestnicy będą mieli szansę zdobyć atrakcyjne nagrody rzeczowe, puchary i medale. To doskonała okazja dla jeźdźców, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdobyć zasłużone wyróżnienia.

Imprezę organizują: Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Wilkasach, Gmina Giżycko, stowarzyszenie Kochamy Mazury – Dobro Wspólne, Camping Bystry oraz Gminny Zakład Komunalny w Bystrym. To dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu możliwe jest przeprowadzenie tych zawodów na tak wysokim poziomie.

W tym roku wprowadziliśmy nowość, ponieważ zapisy będą prowadzone online na stronach zawodykonne.com oraz livejumping.com. To ułatwi proces rejestracji i sprawi, że uczestnicy będą mogli w prosty sposób zgłosić swoje udział w zawodach. Opłata wpisowa wynosi 60 zł za całe zawody, co jest atrakcyjną ceną w porównaniu do innych podobnych imprez.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *