GÓROWO IŁAWECKIE: 22-latek poczuł się jak w GTA! Trafił do aresztu! – Magna Masuria

GÓROWO IŁAWECKIE: 22-latek poczuł się jak w GTA! Trafił do aresztu!

0

To było szaleństwo. Tak sąsiedzi określali zachowanie 22 – letniego sąsiada, który w niedzielną noc siał postrach i zniszczenie w jednej z miejscowości w gminie Górowo Iławeckie. Pijany agresor został zatrzymany przez policjantów. Usłyszał 9 zarzutów, wszystkie w warunkach tzw. recydywy. Na wniosek policji i prokuratora, sąd aresztował go na 3 miesiące. Grozi mu do 7,5 roku za kratami.

W niedzielną noc, (13.11.21r.), policjanci interweniowali w jednej z miejscowości w gminie Górowo Iławeckie. Miejscowy 22 – latek wybijał szyby w samochodach i oknach budynków, groził mieszkańcom i uderzył jednego z nich w głowę. Schował się przed wezwanymi na miejsce policjantami, funkcjonariusze znaleźli go i zatrzymali. Był pijany i do niczego się nie przyznawał. Trafił do policyjnej celi. W czasie, gdy trzeźwiał policjanci zgromadzili materiał dowodowy pozwalający przestawić 22 – latkowi aż 9 zarzutów, wszystkie o charakterze chuligańskim, a do tego w warunkach tzw. recydywy. Mężczyźnie zarzuca się: groźby karalne wobec 2 osób, zniszczenie mienia na szkodę 5 osób i gminy Górowo Iławeckie oraz uszkodzenie ciała 1 osoby. Łączna wartość strat spowodowanych przez działanie 22 – latka wyniosła 8300 zł.

Mężczyzna nie przyznał się do winy. Na wniosek policji i prokuratora we wtorek, (15.11.22r.), Sąd Rejonowy w Bartoszycach aresztował go na 3 miesiące. 22 – latkowi grozi kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *