KORSZE: 48-latek oskarżony o pedofilię trafił do domu… – Magna Masuria

KORSZE: 48-latek oskarżony o pedofilię trafił do domu…

0

fot. nadesłane

Członkowie grupy ECPU Polska: Łowcy Pedofili w sobotę [23.04.2022] podjęli interwencję wobec 48-letniego Jarosława w miejscowości Dłużec Mały. Po przesłuchaniu go i przytoczeniu jego wypowiedzi wezwano policję i zabrano go na przesłuchanie. Na dwie doby trafił do policyjnego aresztu skąd został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Kętrzynie. Postawiono mu zarzuty z art. 200 kodeksu karnego i jak podaje Grupa ECPU Polska: Łowcy Pedofili – nie zastosowano wobec 48-latka żadnego środka zapobiegawczego, a na swoją rozprawę sądową będzie czekał w domu.

W tej sprawie redakcja info-Kętrzyn24.pl skontaktowała się z Rzecznikiem Prasowym Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, Krzysztofem Stodolnym, gdzie dopytywaliśmy jakie środki zapobiegawcze zostały zastosowane wobec 48-latka z Dłużca Małego oraz jakie konkretne zarzuty mu postawiono.

W odpowiedzi otrzymaliśmy informacje: Prokuratura Rejonowa w Kętrzynie nie otrzymała jeszcze akt przedmiotowej sprawy z właściwej Komendy Policji, gdyż czyn ten jest dochodzeniem prowadzonym przez Policję.

Do sprawy wrócimy wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *