19 czerwca 2021

info-Kętrzyn24

Najważniejsze informacje z powiatu kętrzyńskiego

Robert Majchrzak, redaktor naczelny “Tygodnika Kętrzyńskiego” udaje człowieka rzetelnego, sprawiedliwego i stojącego zawsze po stronie tych pokrzywdzonych ludzi. Niestety fakt jest taki, że to tylko i wyłącznie pozory. Krytykuje i niekiedy bezwzględnie atakuje osoby, które postanowiły się przeciwstawić jemu, albo skrytykowały władzę, którą wspiera za publiczne pieniądze.

Potwierdzając naszą tezę, że działa tylko i wyłącznie dla dobra władzy lub dla tego kto mu więcej zapłaci można przytoczyć następujące przykłady:
– oczernianie i naśmiewanie się z mieszkańców Korsz, którzy wystąpili przeciw hucie i kilkuletniej sprawy z ołowiem – wygrana mieszkańców Korsz,
– bezpodstawny hejt w kilku artykułach na dyrektor szkoły z gminy Barciany – wyszło, że dyrektor wygrała z M.Kamińską w sądzie,
– wylewanie pomyj na radnych opozycji z Kętrzyna i Barcian,

Od wielu tygodni czy to w komentarzach na portalu info-Kętrzyn24.pl czy w opiniach naszych informatorów słyszeliśmy o rzekomym długu Majchrzaka. Na początku docierały do nas informacje, że była to niebagatelna kwota 100 tysięcy złotych. Dla nas jak i wielu zwykłych mieszkańców jest to zawrotna kwota. Obejmuje to 3 letnie pobory za najniższą krajową.

100 tysięcy złotych obejmuje 3 letnie pobory za najniższą krajową

komentuje jeden z naszych informatorów

Później dotarła do nas informacja, że jest to już kwota 150 tysięcy złotych. Zrozumieliśmy, że może do tej wcześniejszej kwoty doszły odsetki. Niedługo dowiedzieliśmy się o liście poszkodowanych osób przez Majchrzaka. Każda z tych osób boi się rozmawiać, ponieważ obawiają się nachodzenia, hejtowania i obsmarowania ich pomyjami w gazetach. Czują się wykorzystani i oszukani oraz okradzeni z pieniędzy.

Jednak to o czym wiedzieliśmy do tej pory to był wierzchołek góry lodowej zwanej DŁUG ROBERTA MAJCHRZAKA. Dziś nastąpił przypadkowy przełom. Po raz kolejny wpisałem w wyszukiwarkę internetową frazy: “robert majchrzak licytacja długu” i wyskoczyło mi następujące pismo podane do publicznej wiadomości przez Komornika Sądowego w Kętrzynie:

źródło: https://zarabiamy.pl/aukcja_26447880_lokal-uzytkowy-o-pow.-48,56mkw-skladajacy-sie-z-2-pomieszczen-(Ketrzyn-oferta)-.html

W tym prostym piśmie, które możecie sprawdzić w podanym powyżej linku pojawił się numer księgi wieczystej. Można ją odczytać na oficjalnej stronie Ministerstwa Sprawiedliwości. Wystarczy wpisać “elektroniczne księgi wieczyste” u Wujka GOOGLE. To co tam odkryliśmy, zatkało nam na chwile usta. Nasunął nam się ogromny obraz jak wielkim manipulantem jest Robert Majchrzak.

źródło: Elektroniczne Księgi Wieczyste ze strony Ministerstwa Sprawiedliwości

Według tego, co jest zapisane w Elektronicznych Księgach Wieczystych to Robert Majchrzak jest zadłużony na kwotę ponad 500 tysięcy złotych. Nie mówimy tutaj o odsetkach, które pewnie narosły przez wiele lat nie spłacania tych zobowiązań. To co widzimy (w screenie załączonym wyżej) w księgach wieczystych to jest to dług hipoteczny oraz niepłacenie składek na Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Z tego co się dowiedzieliśmy również od naszych informatorów pełna suma długu razem z odsetkami może wynieść nawet 1 milion złotych – ponieważ dochodzą sprawy osób prywatnych.

Pełna suma długu razem z odsetkami może wynieść nawet 1 milion złotych

Czy taka osoba, która oszukała wiele osób, nie spłaca długów ma prawo oceniać i oczerniać innych? Czy taka osoba ma prawa pobierać publiczne pieniądze od wójtów, burmistrzów i starostów? Czy burmistrz Ryszard Niedziółka wie o długach człowieka, dla którego tak chętnie udziela wywiadów?

Przeliczając kwotę z ksiąg wieczystych (bez odsetek) na stawki odsiadki według ustawy to Robertowi Majchrzakowi może grozić od 9 do 68 lat pozbawienia wolności.

Zapraszam czytelników oraz władze samorządowe z naszego powiatu do wypowiedzenia się w tej sprawie. Poprosimy również samego burmistrza Ryszarda Niedziółkę o komentarz w tej sprawie.

24 thoughts on “Rzetelny dziennikarz

 1. Ludzie taki człowiek nie powinien zabierać głosu na temat uczciwości.
  Jak ten człowiek może spojrzeć w oczy tym , których całe życie opluwa w pseudo- gazecie.
  Na miejscu włodarzy miasta , powiatu, gminy i spółdzielni mieszkaniowej nie chciałbym aby taka osoba odwiedzała urząd – instytucję.

 2. Trzeba to zgłosić na policję, tak nie moze być. Z ksiegi wieczystej wynika że nawet dla zusu nie płacił, a za to są konkretne paragrafy. Dla wspólnoty mieszkaniowe j nie płaci. Co to jest???

 3. Faktycznie powinien ZUS zgłosić do organów ścigania. Ja co miesiąc muszę składkę odprowadzać.

 4. Ale łysy sie pogrążył sam siebie , nie widziałem że tak jest zadłużony a jeździ porządnym samochodem.
  Co na to Urząd Skarbowy?
  Pewnie trzeba zgłosić do Pana Marian Banasia.

 5. Drodzy Panowie. A może zamiast obrzucać się błotem zrobicie PPPK, czyli powoła przechadzkę po Ketrzyniaku? Tam pełno ptasich odchodów. Może zmontujecie jakąś interwencję? Z góry uprzedzam Pan Burmistrz sam nie sprzątnie ptasiego…

 6. I zaczęło się. Część tytułu już bardzo profesjonalna i dojrzała: Idę po ciebie gnoju! Siebie nazywa dziennikarzem, a działania Pana Jędrzejczaka według niego już z dziennikarstwem nie mają nic wspólnego. Namaszcza się na lokalnego bohatera, tak to przecież on odsunął tą złą władzę i namaścił nową, tą prawą i szlachetną.Wszystko co pisze on, właściwe i potrzebne. Nie znosi konkurencji, przecież to jego teren, tylko on może pisać i zarabiać. Inni to Ci źli(cytat : Widzicie gnoje, ile już wiem), nikogo nie skrzywdził, przecież zawsze znaki zapytania przy najgorszych świństwach.
  “Takim ludziom strach dać media.”
  Śpij spokojnie, Robercie, i tak niewiele zrozumiesz, myślę, że nic.

 7. Oj du.. sie pali łysego.
  Z takimi długami pewne nie śpi spokojnie a tak ukrywał a taki uczciwy a ludzi krzywdził.
  W końcu dłużnicy dopadną. Skończy jak Mirosła B. który krytykował ludzi pisząc lokalnym brukowcu a teraz chodzi z schyloną głową i nikt dla śmiecia ręki nie podaje.

 8. W piśmie z Zus u Majchrzaka jest o zawieszeniu działalności od 2014 roku …pali mu się grunt pod nogami ….

 9. A jak to na minusie ! A tak to ! I takiego pseudo-redaktorka który żeruje na ludzkiej krzywdzie, wspiera obecna władza rządząca-Krwawy Ryszard i Wróbel, wstyd! wstyd! wstyd!.

 10. Pan Ryszard , żeby został na fotelu Burmistrza to powinien pogonić w czorty tego łysego Roberta.
  Ten człowiek to pociągnie na dno.

 11. ” Łysy ” skończy jak były pseudo-dziennikarz Mirosław B. Tyle ludziom zniszczył życie prywatne i zawodowe, ale w końcu dobiorą się do ” łysego ” i jego posiadłości w Pastarzewie. Urząd Skarbowy powinien się zainteresować i ZUS ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *