WAŻNY TEMAT: Oficjalnie Telewizja KTK przestaje istnieć! – Magna Masuria

screen z fb/Telewizja KTK - na zdjęciu Prezes Spółdzielni "Pionier" A. Książek

Telewizja KTK w dniu 6 grudnia br., wyemitowała za pośrednictwem platformy Facebook Spółdzielczy Biuletyn odc. 18, w którym poruszono przyszłość związanej ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Pionier” w Kętrzynie telewizją. Na łamach programu dowiedzieliśmy się, że KTK będzie istnieć do końca 2022 roku.

– Na ostatnim posiedzeniu Zarządu Spółdzielni zostałem zmuszony do postawienia wniosku o zakończenie działalności spółdzielczej telewizji KTK. Skłoniły mnie do tego dwie główne okoliczności. Po pierwsze walne zgromadzenie(…) nie podjęło bardzo ważnej i istotnej uchwały o kierunkach działalności Spółdzielni (…) po drugie w listopadzie otrzymaliśmy wypowiedzenie umowy na reemisję nadawanego przez Telewizję KTK programu w sieci Multimedia-Vectra – informuje Arkadiusz Książek podczas wywiadu w Spółdzielczym Biuletynie.

W dalszej części programu prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Pionier” w Kętrzynie przytoczył historię cyfryzacji telewizji oraz wymienił jej najwyższe sukcesy. Co państwo sądzą o tym wydarzeniu i jaki mógł być prawdziwy powód tej decyzji?

13 thoughts on “WAŻNY TEMAT: Oficjalnie Telewizja KTK przestaje istnieć!

 1. Dlaczego bez zgody Walnego , książek zdecydował o rezygnacji KTK? A kto nabył pasmo kanału nadawczego po KTK?

 2. Była przeokrótnie stronnicza i polityczna, a w takiej wsi to powinna być tylko i wyłącznie informacyjna. Wiele fajnych inicjatyw społecznych nie ujrzało światła dziennego tylko Lansik Polityk. To była telewizja kilku osób. Samej telewizji szkoda, więc skoro przynosiła zyski to informacja dla ekipy bezrobotnych.

 3. Od ostatniego Walnego Zebrania – wszystkie podejmowane decyzje przez Książka powinna zbadać niezależna Komisja pod nadzorem Prokuratury w Olsztynie. Ponieważ nie ma obecnie żadnego organu nadzoru – nie ma starej Rady Nadzorczej bo skończyła kadencję i nie powołano nowej Rady.

 4. Jak to nie powołano nowej ?prośba do Redakcji tego portalu,aby wyjaśnić opinii pubicznej co tam się dzieje w tej Spółdzielni Mieszkaniowej.

  1. TY wyborco zamiast się teraz pytać trzeba było uczestniczyć w walnym. A jak się nie chciało to znaczy, że cię nie interesowało.

 5. Utrzymywanie telewizji z pieniędzy członków spółdzielni jest możliwe tylko na odległej prowincji. Niestety Kętrzyn to totalne” zadupie”.

 6. W wypowiedzi pana Prezesa zastanawia mnie to, z jakich to powodów wypowiedziano spółdzielni umowę na reemisję programu. Być może nowa rada nadzorcza to wyjaśni, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że wypowiada się umowę dla samego wypowiedzenia.

    1. Ale to jest przeciąganie kupowanie czasu przez Pana Książka .
     Tak nie można się zachowywać Panie Książek, przecież to jest interes ludzi niech honorowo złoży rezygnację.

 7. prawdziwy powód jest taki.spoldzielnia to spółdzielnia a telewizja to telewizja.czego nie rozumiecie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *