WEGORZEWO: Śmiertelny wypadek w Przystani – Magna Masuria

WEGORZEWO: Śmiertelny wypadek w Przystani

2

fot. OSP Radzieje

19 stycznia b.r. około godziny 10.00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Węgorzewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego przed miejscowością Przystań gmina Węgorzewo. Natychmiast do zdarzenia zostały zadysponowane dwa zastępy z JRG Węgorzewo oraz zastęp strażaków ochotników z OSP Radzieje. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia okazało się, że samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Autem podróżowała jedna osoba – kierowca, który pozostaje w pojeździe.

Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a następnie przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej, ewakuowaniu jej z pojazdu i przekazaniu będącemu na miejscu Zespołowi Państwowego Ratownictwa Medycznego. Niestety pomimo reanimacji nie udało się uratować kierowcy.  Na czas prowadzonych działań droga powiatowa zamknięta była w obu kierunkach. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze Policji.

źródło: PSP Węgorzewo

2 thoughts on “WEGORZEWO: Śmiertelny wypadek w Przystani

  1. Pytanie czy Audi było w quattro czy nie było. Bo jak nie było quattro, a kierowca jechał jak by myślał, że jedzie audi z quattro to bardzo mu biada. Mogło też być że audi było z quattro i kierowca wiedział, że jedzie z quattro, ale jego umiejętności nie były wystarczające na jazde jak z quattro to też biada dla kierowcy. Najlepiej jechać z quattro, ale z prędkością jak by się nie miało audi w quattro, wtedy nie ma biady lub jest mniejsza.

  2. Pytanie czy Audi było w quattro czy nie było. Bo jak nie było quattro, a kierowca jechał jak by myślał, że jedzie audi z quattro to bardzo mu biada. Mogło też być że audi było z quattro i kierowca wiedział, że jedzie z quattro, ale jego umiejętności nie były wystarczające na jazde jak z quattro to też biada dla kierowcy. Najlepiej jechać z quattro, ale z prędkością jak by się nie miało audi w quattro, wtedy nie ma biady lub jest mniejsza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *