KĘTRZYN: Pod kobietą załamała się podłoga w remontowanym lokalu
fot. Łączy nas Kętrzyn
Do nietypowego zdarzenia doszło w piątek 13 lutego przed godziną 12.00 w jednym z budynków przy placu Piłsudskiego w Kętrzynie. W lokalu, w którym prowadzone są prace remontowe, pod 42-letnią kobietą załamała się podłoga. Poszkodowana spadła do znajdującego się niżej pomieszczenia.
Na miejsce natychmiast skierowano strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie oraz druhów z OSP Karolewo, a także patrol policji i Zespół Ratownictwa Medycznego.
Kobieta została przetransportowana do Szpitala Powiatowego w Kętrzynie na badania. Jak przekazała rzeczniczka kętrzyńskiej policji, 42-latka doznała ogólnych potłuczeń, a jej obrażenia nie zagrażają życiu.
Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane.
= dwa wozy bojowe, jeden ratunkowy, jeden patrolowy – jak widać na załączonym obrazku ofiara i funkcjonariusze, na koniec lekarz pewnie pytał ofiarę czy większa trauma powstała w wypadku czy w czasie ratowania… oj,oj, system ratuje nas na wszystkie sposoby jednocześnie, strach się ruszyć