3 mecze i 19 goli straconych – Magna Masuria

Granica Kętrzyn w ostatnich trzech kolejkach przegrała wszystkie swoje spotkania w tym dwa u siebie bardzo wysoko z Mrągowią Mrągowo (0:7) i teraz z liderem forBET IV ligi warmińsko-mazurskim GKS Wikielec (1:9). Ten ostatni mecz obnażył naszą drużynę jeszcze bardziej bo w ciągu 4 minut straciliśmy 3 bramki.

Granica Kętrzyn 0:7 Mrągowia Mrągowo

Trener i zarząd do wymiany” – komentują niektórzy kibice Granicy w mediach społecznościowych.

Pisa Barczewo 3:1 Granica Kętrzyn

„Założenia na przyszły sezon są proste nie doprowadzić do sytuacji z tego sezonu oraz powalczyć o wysokie miejsce w lidze” – tak komentował prezes Granicy Kętrzyn Jarosław Moczarski.

Patrząc na sytuację z soboty trudno sobie wyobrazić walkę o wysokie miejsce w lidze. Zaczyna się spełniać czarny scenariusz z zeszłego sezonu, gdzie piłkarze z Bydgoskiej 20 ocierali się powoli o klasę okręgową. Sezon ten pokazuje, że nie liczą się wielkie powroty do klubu, kręcenie pijaru i pokazywanie, że jest się najlepszym zespołem w mediach społecznościowych o czym pisała „faktopodobna” lokalna gazeta. Widmo gry w niższej klasie ligowej jest coraz bardziej wyraźne, dlatego istnieje wielka potrzeba przywrócenia jakości w trenowaniu, w zarządzaniu i zgraniu zespołu. Jak na razie tutaj ewidentnie tego wszystkiego brakuje.

Granica Kętrzyn 1:9 GKS Wikielec

„Jeszcze nigdy tak źle Granica nie grała, a chodzę na mecze Granicy od 30 lat” – skomentował jeden ze starszych kibiców Granicy Kętrzyn – „jest to smutne patrząc jak chłopaki nie potrafią podać do siebie piłki z 3 metrów. Widać gołym okiem kto trenuje, a kto nie”

W tym momencie Granica Kętrzyn jest 3 od końca w tabeli i znajduje się w strefie spadkowej. Ostatnie pięć meczy to 4 porażki i jeden remis. Od ostatniego miejsca, gdzie znajduje się bezradna Tęcza Biskupiec, dzieli nas tylko 6 punktów. Następny mecz piłkarze z Kętrzyna rozegrają na wyjeździe, a ich przeciwnikiem będzie zespół Błękitnych Orneta.

Odwróć tabelę! Granica na czele

kibicowskie porzekadło nabiera coraz większego sensu

Co może uratować zespół przed całkowitym utonięciem? Kibice domagają się zmiany trenera i zarządu. Czy to może być ratunkiem dla klubu z Bydgoskiej 20? Zapraszam do wystawienia własnej opinii.

3 thoughts on “3 mecze i 19 goli straconych

 1. Jest jakaś porażka żeby tak grać. Zarząd do wymiany. Patrzę z boku i wydaje mi się, że niepotrzebnie nasi grają Korszyniakami z zaciągu, a nie swoimi bo jest szeroka ława grać naszymi. Trener może nic nie zmieni bo na przyklad Wołek i Branicki nic nie grają, a mogliby i niby nie mogą albo nie chcą. Niby nasi grają a nie ma porozumienia i chemii. Po co to wszystko było? Dmuchanie balonów i napinanie się? Nowy stadion zobowiązuje. Burmistrzu, działaj!

 2. Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd. Ktoś powinien wreszcie zrobić w tym Klubie porządek. Ludzie, którzy kibicują Granicy od lat, takiego blamażu z jakim teraz mamy do czynienia, nie pamiętają od dziesiątek lat. Finansujący ten Klub, a jest nim miasto winni wkroczyć natychmiast do akcji i sprawdzić, czy przypadkiem środki przeznaczane na klub nie są przypadkiem źle wykorzystywane.

 3. Po co prezes Granicy dał koszulki burmistrzom?
  Koszulka nr 1 – Niedziółka?
  Koszulka nr 2 – Wróbel?

  Po to by zawodnicy brali z nich przykład;
  mają tak grać, jak oni rządzą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *