Trafili bramkę grając w dwunastu – Magna Masuria

Trafili bramkę grając w dwunastu

1

Podczas meczu MKS Mazur Ełk a MKS Korsze w forBET IV lidze warmińsko-mazurskiej, który odbywał się w środę (14.08.2019) doszło do niecodziennej sytuacji.

Gospodarze przez pewien moment grali w dwunastu. Do zaistniałej sytuacji doszło w 55 minucie kiedy to szkoleniowiec drużyny gospodarzy postanowił dokonać podwójnej zmiany, jednakże jeden z zawodników nie zszedł z boiska czym stworzył przewagę dla swojej drużyny.

Przewaga była na tyle istotna, że już w 56 minucie drużyna z Ełku strzeliła bramkę za sprawą świeżo wprowadzonego 15-letniego Szymona Dębka. Sędziowie oraz drużyna gości nie zauważyli nieprzepisowego zagrania ze strony gospodarzy. Dopiero po strzelonej bramce jeden z zawodników opuścił boisko.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery telewizji klubowej na której wyraźnie widać nieregulaminową liczbę graczy Mazura Ełk.

Film z zaistniałą sytuacją można obejrzeć na oficjalnej stronie Facebook’a MKS Mazur Ełk

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1, lecz możliwe jest, że dla zespołu z Korsz zostanie przyznany walkower 3:0.