Audyty, prokuratura, ugoda – sprawa kętrzyńskiego stadionu [ZAPOWIEDŹ] – Magna Masuria

Audyty, prokuratura, ugoda – sprawa kętrzyńskiego stadionu [ZAPOWIEDŹ]

10

Rewitalizacja stadionu miejskiego przy ul. Bydgoskiej 20 miała być krokiem naprzód w celu rozwoju kętrzyńskiego sportu. Na nowym obiekcie rozwijać się mieli nie tylko piłkarze KKS Granicy Kętrzyn, lecz również różne sekcje lekkoatletyczne. Jak dziś wygląda sytuacja stadionu miejskiego? Jakie wyniki dały śledztwa prokuratorskie wobec osób zaangażowanych w budowę stadionu miejskiego? Jakie koszty poniosło miasto wobec wykonawcy prac i obsługi prawnej? Jak zakończył się ten spór? Co osiągnął burmistrz Niedziółka audytami?

O szczegółach tej sprawy oczywiście w najbliższy czwartek, serdecznie zapraszam.

10 thoughts on “Audyty, prokuratura, ugoda – sprawa kętrzyńskiego stadionu [ZAPOWIEDŹ]

  1. Co osiągnął burmistrz? Nic. Ten burmistrz nie osiągnął nic nie tylko w tej sprawie, ale także w wielu innych. Zmarnowany czas i pieniądze.

  2. A może zainteresujecie się co w UM, bo P. Kozłowska już zrezygnowała ze stanowiska skarbnika bo ponoć tam taki syf że sie wystraszyła, i te prace zdalne które sa tylko mozliwe w pracy a nie w domu , bo jak można zabrac program który jest wgrany w pracy do domu i to jest płatne, jak inni siedzieli w domu tygodniami a chciałam sie zwolnić z godziny wczesniej to mi p. Kierownik sie zastanawiałaa czy muszę, a ja pracowałam cały czas codziennie jak inne spały w domu albo chodziły na zakupy

    1. Do Obserwatorki: odnośnie pracy zdalnej i programów dostępnych w pracy to proszę wiedzieć że istnieje coś takiego jak pulpit zdalny. Z domu można łączyć się z pulpitem komputera w pracy

  3. Do Obserwatorki. Gdzie ten syf jest w UM jest czy w Wydziale Finansów. Z tego, co wiadomo to pani Kozłowska zrezygnowała ze stanowiska Skarbnika, ale nie z pracy w Urzędzie Miasta. Z tego co wiadomo będzie miała inne stanowisko.

  4. Odpowiadam: p. Kierownik nie pracuje w UM, a poza tym p. Kozłowska zorientowała się ,że sytuacja a UM jest nie ciekawa dlatego wolała wcześniej usunąć się, bo w razie kontroli to ktoś poleci a na pewno by była ona, a za nią inni…….

  5. Do poinformowanego”- człowieku chyba nie wiesz o czym mówisz, ja na przykład nie miałam takiego rozwiązania, bo musiałam być w pracy i nikt tym się nie przejmował, a nawet nie poinformował, że jest takie rozwiązanie, a może informatyk do d…….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *