BARTOSZYCE: 1500 ZŁ mandatu za potrącenie pieszej – Magna Masuria

BARTOSZYCE: 1500 ZŁ mandatu za potrącenie pieszej

0

Sprawa potrącenia pieszej na przejściu nie miała typowego przebiegu. Na miejscu zdarzenia nie było policji, bo nikt nie wezwał patrolu. O zdarzeniu poinformował operator monitoringu miejskiego. Ustalenia policjantów pozwoliły na ukaranie winnej tego zdarzenia mandatem karnym w wysokości 1500 zł.

W styczniu br., na przejściu dla pieszych na ul. Kętrzyńskiej w Bartoszycach kobieta kierująca renaultem potrąciła pieszą prawidłowo przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych. Po zdarzeniu panie rozmawiały i jak ustalono „miały się dogadać”. Żadna nie wezwała policji, czy karetki pogotowia. Potrącona kobieta pojechała do szpitala z mężem. Po badaniach została zwolniona do domu, bo doznała obrażeń ciała niewymagających hospitalizacji.

Policjanci ustalili personalia potrąconej kobiety. Znane też były dane właściciela renaulta.

W kolejnych dniach do komendy policji przyszła potrącona kobieta, bo poczuła się pokrzywdzona tym zdarzeniem. Jak przyznała „nie dogadała się” z kobietą, która ją potrąciła odnośnie informacji o polisie ubezpieczeniowej.

W poniedziałek, (14.02.22r.), na wezwanie w komendzie policji stawiła się 67 – latka, która potrąciła 60 – latkę i za wykroczenie, które popełniła została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *