BARTOSZYCE: 20-latka uderzyła samochodem w drzewo – trafiła do szpitala! – Magna Masuria

BARTOSZYCE: 20-latka uderzyła samochodem w drzewo – trafiła do szpitala!

0

fot. KPP Bartoszyce

20 – latka jadąca VW na drodze W512 w okolicy Falczewa zderzyła się z drzewem. Prawdopodobnie to prędkość niedostosowana do warunków drogowych przyczyniła się do tego zdarzenia. Młoda kobieta trafiła do szpitala, okazało się, że nie odniosła poważnych obrażeń ciała. 20 – latka odpowie za wykroczenie naruszenia zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W czwartek, (24.02.22r.), przed godz. 8:00 policjanci interweniowali w związku ze zdarzeniem drogowym na trasie Bartoszyce – Szczurkowo. 20 – latka kierująca VW polo zderzyła się tam z przydrożnym drzewem. Policjanci ustalili, że młoda kobieta jechała w kierunku Bartoszyc. Po pokonaniu zakrętu w prawo wpadła w poślizg, straciła kontrolę nad autem, które zderzyło się z drzewem po lewej stronie drogi. Kobietę z miejsca zdarzenia przewieziono do szpitala. W trakcie jej diagnostyki kryminalni wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli VW na parkingu strzeżonym.

Po kilku godzinach okazało się, że 20 – latka nie odniosła poważnych obrażeń ciała. Mieszkanka gminy Sępopol odpowie za wykroczenie drogowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *