BARTOSZYCE: Nie żyje 22-letnia dziewczyna – tragiczny wypadek pod Bartoszycami – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Nie żyje 22-letnia dziewczyna – tragiczny wypadek pod Bartoszycami

0

Nie żyje 22-letnia pasażerka BMW, które z nieznanych przyczyn uderzyło w przydrożne drzewo na trasie Maszewy-Węgoryty. 26-letni kierowca BMW z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Olsztynie. Kolejny pasażer trafił do szpitala w Bartoszycach. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli wrak auta na parkingu strzeżonym. Śledztwo wyjaśni przyczyny tego tragicznego wypadku drogowego.

W sobotę (13.04.24 r.), po godz. 9:00 policjanci pilnie interweniowali w związku z wypadkiem drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej nr 1400 na trasie Maszewy-Węgoryty w okolicy Bartoszyc. BMW zderzyło się tam z przydrożnym drzewem. W wyniku obrażeń na miejscu zginęła 22-latka, która była pasażerką auta. 26-letni kierowca był zakleszczony, wydobyli go strażacy. Policjanci ustalili, że nie powinien kierować, bo ma cofnięte uprawnienia. Z uwagi na obrażenia został przetransportowany śmigłowcem LPR do olsztyńskiego szpitala, tam pobrano mu krew do badań laboratoryjnych na potrzeby śledztwa. W aucie był jeszcze jeden pasażer, 22-latek samodzielnie wydostał się z auta. Mężczyzna miał ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Trafił na obserwację do szpitala w Bartoszycach.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia. BMW zostało zabezpieczone na parkingu strzeżonym. Kolejne policyjne czynności pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności i przyczyn tego tragicznego wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *