BARTOSZYCE: Podsumowanie rywalizacji na strzelnicy w ramach Bartoszyckiego Tygodnia Patriotycznego – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Podsumowanie rywalizacji na strzelnicy w ramach Bartoszyckiego Tygodnia Patriotycznego

0

Sobota 6 maja br. była czasem, w którym na strzelnicy sportowej „Mechaniaka” przy ul. Limanowskiego 15 przeprowadzono zawody z okazji Bartoszyckiego Tygodnia Patriotycznego.

Długi weekend, a co za tym idzie, dużo wolnego czasu oraz ładna pogoda spowodowały, że do rywalizacji stawili się tylko najbardziej wytrwali miłośnicy strzelectwa. Organizatorzy zaplanowali dwie konkurencje: karabinek pneumatyczny w postawie stojącej i broń palną sportową w postawie leżącej. Zwłaszcza strzelanie z broni palnej stało na bardzo wysokim poziomie, a różnice wśród najlepszych były minimalne.

Najlepszy wynik w dwuboju (łącznie dwie konkurencje) uzyskał Kacper Drozdowski – 111 punktów. Wyprzedził on swojego brata Pawła, który uzyskał identyczną liczbę punktów, ale miał gorszy wynik z broni palnej. Trzeci był Arkadiusz Zadrożyński. W grupie dzieci i młodzieży najlepszy okazał się Kamil Błażejewski (ZSP nr 1) przed Kingą Zadrożyńską (LO).

Wszystkie wymienione osoby odebrały medale ufundowane przez Urząd Miasta Bartoszyce. Ponadto uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki w postaci elementów patriotycznych. Zawody zorganizowano przy współpracy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 im. Kresowiaków i Urzędu Miasta Bartoszyce.

Następnych zawodów strzeleckich wypatrujcie przy okazji czerwcowych Dni Bartoszyc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *