BARTOSZYCE: Powracają Bartoszyckie Spotkania Artystyczne Osób Niesamodzielnych – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Powracają Bartoszyckie Spotkania Artystyczne Osób Niesamodzielnych

0

10 i 11 czerwca 2022 r. teren zielony Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wypełni się uczestnikami z zaprzyjaźnionych placówek wsparcia z województwa warmińsko-mazurskiego, ponieważ po przerwie spowodowanej pandemią, powrócą Bartoszyckie Spotkania Artystyczne Osób Niesamodzielnych, organizowane w ramach partnerskiego projektu przez Środowiskowy Dom Samopomocy i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Będzie to już XXIV edycja Spotkań, które odbędą się pod hasłem „Piosenka jest dobra na wszystko…”. Na przestrzeni dwóch dni udział w prezentacjach artystycznych (występy sceniczne, wystawa rękodzieła, stoiska wystawiennicze) weźmie łącznie ponad 600 osób. W związku z przypadającym w tym roku 25-leciem Środowiskowego Domu Samopomocy w Bartoszycach nie zabraknie również okolicznościowego tortu dla wszystkich uczestników oraz pamiątkowych gadżetów.

We wrześniu, w ramach Spotkań Artystycznych, odbędą się również Integracyjne Warsztaty Teatralne (organizowane przez ŚDS) oraz Integracyjny Plener Plastyki (organizowany przez MOPS). Podsumowanie realizowanych działań oraz obchodów 25-lecia działalności Środowiskowego Domu Samopomocy, w trakcie którego odbędzie się premiera spektaklu i wernisaż prac plastycznych, nastąpi 21 września 2022 roku.

źródło: Środowiskowy Dom Samopomocy w Bartoszycach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *