BARTOSZYCE: Śmiertelny wypadek na trasie Galiny – Bartoszyce – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Śmiertelny wypadek na trasie Galiny – Bartoszyce

0

Śledztwo wyjaśni przyczyny tragicznego wypadku drogowego. Nie żyje 46 – latek kierujący mercedesem, którego auto zderzyło się z ciężarówką przewożącą drewno. Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli oba auta na parkingu strzeżonym.

We wtorek, (28.02.23r.), przed godz. 12:00 Oficer Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bartoszycach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Galiny – Bartoszyce. Z informacji wynikało, że TIR zderzył się z osobówką, a jedna osoba jest nieprzytomna i zakleszczona w aucie. W trybie pilnym interweniowali policjanci drogówki. Uwięziony w mercedesie vito mężczyzna został wydobyty przez strażaków, trwała akcja reanimacyjna, która nie przyniosła zamierzonego skutku. 46 – letni mieszkaniec Kętrzyna zmarł w skutek poniesionych obrażeń. 59 – letni kierowca scani był trzeźwy, jego ładunkiem było drewno, które rozsypało się do przydrożnego rowu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali oględziny miejsca wypadku. Kierowali ruchem i wskazywali możliwe objazdy. Droga w tym miejscu była zablokowana przez wiele godzin. Śledztwo pod nadzorem prokuratora wyjaśni, co było przyczyną tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *