BARTOSZYCE: W Bezledach zagrano spektakl „Pół na Pół” – Magna Masuria

W miniony piątek [08.09.2023] w Gminnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Bezledach (w Domu Kultury) odbył się wyjątkowy spektakl „Pół na Pół” w reżyserii utalentowanego Wojciecha Malajkata. Przez wieczór teatralny publiczność była urzeczona nie tylko mistrzowsko nakreśloną fabułą, ale także genialnymi kreacjami aktorskimi.

W rolach dwóch braci, którzy stają wobec trudnej sytuacji podziału majątku, wystąpili Piotr Szwedes i Piotr Polk. Ich aktorstwo oczarowało widzów, którzy od pierwszych chwil byli wciągnięci w świat emocji i relacji rodzinnych. Przekonująco oddali oni nie tylko konflikty, ale również miłość i więzy rodzinne, które czasami zostają wystawione na ciężką próbę.

„Pół na Pół” to czarna komedia, która nie tylko rozbawiała publiczność, ale również skłaniała do refleksji nad trudnymi tematami. Przeplatając humor z sensacją, spektakl poruszał istotne kwestie życiowe w lekkim, inteligentnym stylu. Widzowie nie tylko się śmiali, ale także z bacznością przyglądali się swoim własnym relacjom rodzinnym.

Wielki sukces aktorski został potwierdzony owacją na stojąco po zakończeniu spektaklu. Piotr Szwedes i Piotr Polk w pełni zasłużyli na to słowem doskonałej gry scenicznej.

Spektakl „Pół na Pół” w reżyserii Wojciecha Malajkata to wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci mieszkańców Gminy Bartoszyce. Kombinacja humoru, inteligencji i niezapomnianych aktorskich interpretacji składa się na niezwykłe doświadczenie teatralne.

Nie przegap kolejnych premier i zaplanuj już teraz swoją wizytę w teatrze, aby cieszyć się sztuką na najwyższym poziomie.

źródło: Gminne Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Bezledach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *