BARTOSZYCE: Włamywacze ukradli elektronarzędzia o wartości 4 tys. zł!

0

Skoordynowane i sprawne działanie policjantów z wydziału prewencji i kryminalnego bartoszyckiej jednostki policji doprowadziło do zatrzymania dwóch mężczyzn, którzy włamali się do domu i ukradli elektronarzędzia. Już dzień po włamaniu obaj mężczyźni byli w rękach policjantów. W kolejnym dniu usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznali. Wspólnicy w wieku 37 i 40 – lat mają policyjny dozór. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W minionym tygodniu, (3.01.23r.), policjanci pracowali na miejscu kradzieży z włamaniem do jednego z domów w Bartoszycach. Łupem złodziei padły różnego rodzaju elektronarzędzia o łącznej wartości ponad 4 tys. zł. Już następnego dnia włamywacze byli w rękach policjantów. To zasługa skoordynowanego działania policjantów z prewencji i kryminalnych. Zatrzymano 37 i 40 – latka. Mężczyźni zdążyli już zastawić skradzione przedmioty w jednym z miejskich lombardów. Część z nich policjanci zdołali odzyskać.

Już w czwartek, (5.01.23), obaj mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem. Partnerzy  mają policyjny dozór i perspektywę nawet 10 lat za kratami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *