BARTOSZYCE: Wypadek na DK-51 – dwie osoby w szpitalu! 72-latka walczy o życie – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Wypadek na DK-51 – dwie osoby w szpitalu! 72-latka walczy o życie

0

Prawdopodobną przyczyną wypadku drogowego, do którego doszło w okolicy Połęcza było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez kobietę kierującą seatem. Takie zachowanie kierowców, oprócz prędkości jest główną przyczyną większości zdarzeń drogowych. W zderzeniu seata z hyundaiem brało udział aż 6 osób. 8 i 72–latka trafiły do szpitala. Seniorka walczy o życie. Dochodzenie pomoże w wyjaśnieniu wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

W niedzielę, (7.01.24r.), po godz. 16:00 na drodze DK-51 na wysokości Połęcza i mieszczącej się tam stacji pali doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 34 – latka kierująca seatem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu 74 – latkowi kierującemu hyundaiem. Kobieta jadąc od strony Bartoszyc skręcała w lewo na stację paliw i zderzyła się z kierowcą jadącym z przeciwka. Seatem podróżowała kobieta i 3 dzieci, hyundaiem 2 seniorów. Pasażerka hyundaia z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, jej stan jest ciężki. 8 – letnią pasażerkę seata do szpitala zawiózł ojciec, dziecko ma niegroźne obrażenia.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku i zabezpieczyli oba auta na parkingu strzeżonym. Dochodzenie pomoże w ustaleniu dokładnego przebiegi tego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *