BARTOSZYCE: Wyrzucił partnerkę bez ubrań na 20 stopniowy mróz! – Magna Masuria

BARTOSZYCE: Wyrzucił partnerkę bez ubrań na 20 stopniowy mróz!

0

65 – latek, który wszczął awanturę, po której wyrzucił partnerkę z domu „tak jak stała” na kilkunastostopniowy mróz, musiał wyprowadzić się z domu. Pomoc zziębniętej kobiecie przyszła od jej 15 – letniej sąsiadki, która powiadomiła policję. Agresor trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia w obecności funkcjonariuszy musiał wyprowadzić się z domu.

W poniedziałek, (8.01.24r.), przed 16:00 policjanci interweniowali w jednej z miejscowości w gminie Sępopol. Pomocy potrzebowała kobieta, której partner uderzył ją, a następnie wyrzucił z mieszkania bez kurtki i butów. O interwencje nie porosiła sama kobieta, ale jej 15 – letnia sąsiadka, która zauważyła wyziębniętą kobietę stojącą pod domem. Na dworze tego dnia był siarczysty mróz. Policjanci pilnie interweniowali w tej sprawie. Potwierdzili, że pijany 65 – latek wszczął awanturę, uderzył kobietę i wygonił ją na dwór. Mężczyzna w niewybrednych słowach przyznał, że uderzył kobietę, krzyczał i był agresywny. W celu zapewnienia bezpieczeństwa kobiecie policjanci zatrzymali 65 – latka. Rodzina objęta została procedurą Niebieskiej Karty. We wtorek, (9.01.24r.), dzielnicowy wydał mężczyźnie nakaz natychmiastowej wyprowadzki oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z partnerką.

Mężczyzna musi liczyć się z odpowiedzialnością karną za przestępstwo znęcnia się nad osobą najbliższą, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *