BILARD: Kolejny dobre wyniki zawodników KS SEVEN Kętrzyn – Magna Masuria

BILARD: Kolejny dobre wyniki zawodników KS SEVEN Kętrzyn

3

Po za bokserskimi sukcesami, o których pisaliśmy wcześniej, również wiele powodów do dumy przynieśli nasi młodzi reprezentanci w bilarda. Dawid Tonojan rozgrywał turniej w Łodzi, natomiast Michał Popławski i Kacper Winiarski rozgrywali miksowy turniej w Mrągowie.

20-21.02.2021 Dawid Tonojan wziął udział w pierwszy turnieju z cyklu Grand Prix Polski Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR – 10-bil. Na 127 najlepszych polskich bilardzistów reprezentant Klubu Sportowego SEVEN Kętrzyn dotarł do 1/8 finału.

Dawid Tonojan: Turniej był bardzo dobrze przygotowany organizacyjnie, warunki do gry na stołach były wszędzie podobne, wiec nie trzeba było każdego stołu uczyć się od początku. Moja gra osobiście mnie zadowalała, aczkolwiek widziałem u siebie kilka nie dociągnięć w grze, co zamierzam w przyszłych treningach poprawić. Sezon dopiero się zaczyna, a do Mistrzostw Polski coraz bliżej. To właśnie na tym turnieju w tym roku najbardziej mi zależy. Oczywiście po tym turnieju jest lekki niedosyt, ponieważ mój ostatni mecz byłem w stanie wygrać, lecz niestety zabrakło koncentracji przez co początek meczu oddałem przeciwnikowi i jak się później okazało to wystarczyło, żeby przegrać mecz. Za miesiąc w Kielcach mam nadzieje, ze poprawie swój wynik.

W weekend w Mrągowie odbył się Turniej Par Bilardowych, gdzie zawodnicy Klubu Sportowego SEVEN Michał Popławski i Kacper Winiarski zajęli 3 miejsce. Turniej został zorganizowanym przez Sportowy Klub Bilardowy w Mrągowie. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć par. Zwycięzców nagrodzono pucharami.

3 thoughts on “BILARD: Kolejny dobre wyniki zawodników KS SEVEN Kętrzyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *