BILARD: SEVEN Kętrzyn z kolejnym ligowym zwycięstwem – Magna Masuria

BILARD: SEVEN Kętrzyn z kolejnym ligowym zwycięstwem

0

W miniony weekend, a dokładniej 12 czerwca odbyła się 6 kolejka II Polskiej Ligi Bilardowej, w której SKB Mrągowo podjęła drużynę KS SEVEN Kętrzyn. Kętrzynianie już raz wygrali z SKB, było to podczas 1 kolejki II ligi PLB, która odbyła się 27 lutego br., wygrali 2:1 i 3:0.

Drugi wynik spotkania był identyczny, pomimo że tym razem Mrągowianie grali u siebie.

W pierwszej rundzie Krystian Kosik pewnie wygrał 8:4 ze swoim przeciwnikiem w kategorii na 8 bil. Drugi punkt dołożył Dawid Tonojan, który w grze na 10 bil wygrał 8:5 z Łukaszem Drożdżem. W grze podwójnej, debiutujący duet w składzie Michał Popławski i Kacper Winiarski zdobyli trzeci punkt wygrywając 8:6 w grze na 9 bil.

Druga runda zaczęła się równie dobrze co pierwsza, Dawid Tonojan pewnie wygrywa 8:3 z Mariuszem Borkowskim w grze na 8 bil. Jedyny punkt dla gości zdobył Łukasz Drożdż, który w kategorii 10 bil ograł Michała Popławskiego wynikiem 8:5. Kętrzyński duet tym razem w składzie Krystian Kosik i Kacper Winiarski wygrali 8:6 w grze na 9 bil zdobywając kolejny punkt.

Aktualnie po 6 kolejkach i 10 meczach (1 runda = 1 mecz – red.) KS SEVEN Kętrzyn znajduje się na 3 miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Mają jeden zaległy mecz, który w ramach 3 kolejki odbędzie się 3 lipca br, w którym KS SEVEN podejmą Montownię Rozrywki Warszawa (2 miejsce; 22 punkty – red.). Kętrzynianie mają realne szansa na awans do wyższej ligi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *