BISZTYNEK: Śmiertelny wypadek w Wozławkach [AKTUALIZACJA] – Magna Masuria

BISZTYNEK: Śmiertelny wypadek w Wozławkach [AKTUALIZACJA]

0

fot. OSP Bisztynek

Jak informują strażacy ochotnicy z OSP Bisztynek w czwartek [25.05.2023] około godz. 18:00 zostali zadysponowani do zdarzenia drogowego w miejscowości Wozławki. Po przybyciu służb na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do tragicznego w skutkach zderzenia auta osobowego z motocyklem.

[AKTUALIZACJA]

22-letni motocyklista, czołowo zderzył się z pojazdem BMW, którym kierowała 42-letnia mieszkanka gm. Bisztynek. Mężczyzna zmarł na wskutek poniesionych obrażeń. Policjanci prowadzą dalsze czynności w celu ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

W czwartek (25.05.2023r.) około godz. 17:40 na drodze gruntowej prowadzącej z m. Wozławek do m. Gromki, gm. Bisztynek, mężczyzna jadący motocyklem zderzył się czołowo z pojazdem BMW. 22-latek jechał sam. Mężczyzna był nieprzytomny, reanimowany na miejscu zdarzenia, niestety jego życia nie udało się uratować. Ciało mieszkańca gminy Bisztynek na polecanie prokuratora zabezpieczono do sekcji zwłok. Kierująca BMW jechała z dwójką pasażerów. 42-latka została przewieziona do szpitala, jednak po przebadaniu została wypisana do domu, ponieważ nie odniosła żadnych poważnych obrażeń. Pasażerom BMW na szczęście nic się nie stało.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku. Pojazdy trafiły na parking strzeżony. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 22-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na lewą stronę drogi gruntowej i czołowo zderzył się z BMW. Policjanci prowadzą dalsze czynności w celu ustalenia przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *