BUDRY: Policyjny dozór za kradzieże i groźny! – Magna Masuria

BUDRY: Policyjny dozór za kradzieże i groźny!

0

Na wniosek policjantów i prokuratora Sąd zastosował policyjny dozór wobec 38-letniego mieszkańca gminy Budry. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży oraz gróźb karalnych. Podczas przesłuchania przyznał się do obu przestępstw, których się dopuścił. W najbliższym czasie odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat więzienia, natomiast za groźby karalne do 2 lat.

W ubiegłym  tygodniu  policjanci przyjęli zawiadomienie o groźbach karalnych. 38-latek miał grozić swojej partnerce oraz bratu. W trakcie wykonywanych czynności w tej sprawie, funkcjonariusze ustalili, że na terenie posesji 38-latka, znajdują się elementy oświetleniowe w tym oprawy lamp, panele solarne  i inne wartościowe przedmioty. Policjanci szybko powiązali fakty i ustalili, że przedmioty te  mogą pochodzić  z  kradzieży  do której doszło na terenie gminy Węgorzewo i gminy Pozezdrze.  38-latek usłyszał zarzut kradzieży oraz gróźb karalnych. Mężczyzna przyznał się do obu przestępstw, których się dopuścił. Na wniosek policjantów i  prokuratora, Sąd  zastosował policyjny dozór wobec mieszkańca gminy Budry.

W najbliższym czasie 38-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za kradzież grozi mu do 5 lat więzienia, natomiast za groźby karalne do 2 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *