19 czerwca 2021

info-Kętrzyn24

Najważniejsze informacje z powiatu kętrzyńskiego

Burmistrz Kętrzyna odmówił taksówkarzom

Sytuacja na linii Urząd Miasta Kętrzyn a kętrzyńscy taksówkarze jest bardzo napięta, a żaru do ognia dodał sam Burmistrz Miasta Kętrzyn Ryszard Niedziółka. Jak? Po pierwszym “nieoficjalnym” spotkaniu pomiędzy urzędnikami, a prezesami stowarzyszeń taksówkarskich doszło dzięki naszemu portalowi do poinformowania mieszkańców o całej sytuacji.

Taksówkarze ponownie zostają zaproszeni do rozmów, lecz znów tylko z urzędnikami, za co są wdzięczni, bo pragną dialogu. Większość taksówkarzy chce spotkać się z samym Burmistrzem i porozmawiać merytorycznie czego dokładnie on sam oczekuje od tej sprawy. Niestety prośba taksówkarzy o takie spotkanie została odrzucona, ponieważ cytuję “nie jest przygotowany do tego medialnie”. Jak tu trzeba być przygotowanym? Czy burmistrz Ryszard Niedziółka jest tak bardzo zapracowany, żeby nie spotkać się z taksówkarzami i dojść z nimi do konsensusu? Czy trudno się przygotować do rozmowy?

Co mają na to powiedzieć zwykli mieszkańcy Kętrzyna, którzy w poniedziałek chcą przyjść na konsultacje? Czy ich też burmistrz nie przyjmie bo nie jest gotowy? Jaki wizerunek kreuje burmistrz? Brak chęci dialogu i uczestnictwa w tym “sporze” może świadczyć o wielu rzeczach, ale też o braku szacunku i manier do samych zainteresowanych.

3 thoughts on “Burmistrz Kętrzyna odmówił taksówkarzom

 1. Burmistrzu!
  Taki doświadczony menager nie wymaga przygotowania?
  Poza tym, po to zatrudnił Pan Maciusia, aby Pana przygotował?

 2. Żenujące – “burmistrz nie jest przygotowany medialnie” – rozumiem, że Panowie burmistrzowie nie wiedzą jak to rozegrać medialnie, by wyjść z twarzą – vice pracuje nad tym. Masakra. Cała ta ekipa to medialny “pic na wodę – fotomontaż” 🙂

 3. Czas na zakończenie “pracy” na siedzonku za darmośzkę.
  Jesteś z budrzetówki? Masz emeryturkę? Może Ci stopnieć od stania na szkolnej lub dworcowej na postojach.
  Czas wziąć się do roboty nieroby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *