Burmistrz Kętrzyna odmówił taksówkarzom – Magna Masuria

Burmistrz Kętrzyna odmówił taksówkarzom

3

Sytuacja na linii Urząd Miasta Kętrzyn a kętrzyńscy taksówkarze jest bardzo napięta, a żaru do ognia dodał sam Burmistrz Miasta Kętrzyn Ryszard Niedziółka. Jak? Po pierwszym „nieoficjalnym” spotkaniu pomiędzy urzędnikami, a prezesami stowarzyszeń taksówkarskich doszło dzięki naszemu portalowi do poinformowania mieszkańców o całej sytuacji.

Taksówkarze ponownie zostają zaproszeni do rozmów, lecz znów tylko z urzędnikami, za co są wdzięczni, bo pragną dialogu. Większość taksówkarzy chce spotkać się z samym Burmistrzem i porozmawiać merytorycznie czego dokładnie on sam oczekuje od tej sprawy. Niestety prośba taksówkarzy o takie spotkanie została odrzucona, ponieważ cytuję „nie jest przygotowany do tego medialnie”. Jak tu trzeba być przygotowanym? Czy burmistrz Ryszard Niedziółka jest tak bardzo zapracowany, żeby nie spotkać się z taksówkarzami i dojść z nimi do konsensusu? Czy trudno się przygotować do rozmowy?

Co mają na to powiedzieć zwykli mieszkańcy Kętrzyna, którzy w poniedziałek chcą przyjść na konsultacje? Czy ich też burmistrz nie przyjmie bo nie jest gotowy? Jaki wizerunek kreuje burmistrz? Brak chęci dialogu i uczestnictwa w tym „sporze” może świadczyć o wielu rzeczach, ale też o braku szacunku i manier do samych zainteresowanych.

3 thoughts on “Burmistrz Kętrzyna odmówił taksówkarzom

 1. Burmistrzu!
  Taki doświadczony menager nie wymaga przygotowania?
  Poza tym, po to zatrudnił Pan Maciusia, aby Pana przygotował?

 2. Żenujące – „burmistrz nie jest przygotowany medialnie” – rozumiem, że Panowie burmistrzowie nie wiedzą jak to rozegrać medialnie, by wyjść z twarzą – vice pracuje nad tym. Masakra. Cała ta ekipa to medialny „pic na wodę – fotomontaż” 🙂

 3. Czas na zakończenie „pracy” na siedzonku za darmośzkę.
  Jesteś z budrzetówki? Masz emeryturkę? Może Ci stopnieć od stania na szkolnej lub dworcowej na postojach.
  Czas wziąć się do roboty nieroby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *