Burmistrzowie Kętrzyna boją się konferencji dla mediów! – Magna Masuria

Burmistrzowie Kętrzyna boją się konferencji dla mediów!

2

Nie tak dawno pisaliśmy w artykulePora na poważną konferencje„, że organizowane przez władze miejskie konferencje prasowe są jednostronne. Dlatego też jako portal info-Kętrzyn24.pl wyszliśmy z inicjatywą, aby razem z władzami Kętrzyna zorganizować poważną wielowątkową KONFERENCJĘ. Złożyliśmy w tej sprawie pismo, do Burmistrza oraz jego Zastępcy. Niestety, oto jaką otrzymałem taką odpowiedź:

„W odpowiedzi na Pana pismo z dnia 30 lipca 2019 r. skierowane do Burmistrza Miasta Kętrzyn oraz Zastępcy Burmistrza Miasta Kętrzyn, informuję, że temat gospodarki komunalnej były przedmiotem Debaty Miejskiej w dniu 25 czerwca 209 roku, w które uczestniczyli zarówno mieszkańcy miasta jak i dziennikarze.”

Czasami nadal zastanawiam się czy Pan Ryszard Niedziółka naprawdę nie zna się na POJĘCIACH SŁÓW

Portal info-Kętrzyn24.pl oprócz krytyki oraz przedstawiania faktów również uczy i edukuje dlatego sięgnęliśmy do znanego wszystkim słownika PWN, aby wyjaśnić słowa DEBATA oraz KONFERENCJA PRASOWA.

DEBATA – poważna i długa dyskusja na ważny temat.

KONFERENCJA PRASOWA – spotkanie, na którym znana osoba odpowiada na pytania dziennikarzy

W złożonym piśmie, Zastępca – znany dla wszystkich dziennikarz i osoba stricte medialna – Maciej Wróbel oraz Burmistrz Ryszard Niedziółka mieli ułatwione zadanie, bo od razu zostały zadane pytania, aby mili temat konferencji:

Pytanie 1
Jak wygląda sprawa z wywozem odpadów komunalnych (wszystko w związku z wycofaniem uchwały o podwyżce śmieci oraz na jakim etapie jest ta „szczegółowa” analiza)

Pytanie 2
Jak wygląda sprawa zatrudnienia mieszkańców miasta Kętrzyn? Wyjaśnienie dla mediów i mieszkańców Kętrzyna obietnic wyborczych.

Jak widać, obaj panowie może wystraszyli się wystąpienia przed kamerami na żywo, bo wspomniałem, że będzie prowadzona relacja na żywo w trzech portalach, gdzie można streamować obraz video. Może bali się trudnych pytań zadanych przez media, a może mieli trudny okres i po prostu nie chcą. Jednak jak ich to stawia w obecnej sytuacji? Czy to jest obawa przed trudnymi pytaniami? Zapraszam do skomentowania sprawy.

2 thoughts on “Burmistrzowie Kętrzyna boją się konferencji dla mediów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *