Co dalej z delegacjami Grzegorza Prokopa? [ZAPOWIEDŹ] – Magna Masuria

Wracamy do tematu interesującego wielu mieszkańców Powiatu Kętrzyńskiego, czyli do słynnych delegacji Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kętrzynie, Grzegorza Prokopa. Do tej pory nie uzyskaliśmy jasnej i klarownej odpowiedzi czy Dyrektor PUP wyjeżdżał w delegacje, czy nie? Jednak w międzyczasie pojawiły się nowe informacje i wątki związane z delegacjami jak i ciężką pracą Dyrektora PUP na rzecz Powiatu i Gminy Barciany.

SZCZEGÓŁY W NAJBLIŻSZY CZWARTEK
SERDECZNIE ZAPRASZAM

33 thoughts on “Co dalej z delegacjami Grzegorza Prokopa? [ZAPOWIEDŹ]

 1. A może tak pan Prokop wręczy sobie bon na wysiedlenie który swego czasu chwalił i uda się na stałą „delegację” do innego powiatu, hmmm???

  1. Na rzecz gminy Barciany? Przecież na rzecz tej gminy pracują jak szaleni ludzie prawie z całego województwa. a wydatki na administrację publiczną wynoszą prawie 4 mln. pln. Gdzieś 4500 mieszkańców opłaca prawie 4 ml. na administrację. Wójcina zarabia porównywalnie jak Trzaskowski. To jeszcze potrzebny jest Prokop Grzegorz?

   1. To prawda z ok.2mln w 2018 na Urząd Gminy przez dwa lata wydatki wzrosły do ok.4 mln zł.
    Trzeba mieć na uwadze,że Kozyra garnął dla siebie bez opamiętania.
    To co się stało iż o100% ta pozycja w Budżecie Gminy wzrosła.
    Można zrozumieć wzrost ponieważ najniższa pensja wzrosła etc.natomiast to jest w mojej ocenie finansowy „argamedon”.

 2. A ja proszę o wyjaśnienie na jakiej podstawie Rypina jest naczelnikiem wydziału komunikacji i również jak to się ma do jego wykształcenia. Po drugie dlaczego starosta Kochanowski nie wypełnia swojego statutowego obowiązku względem dróg?

  1. Czemu nie zapytales o to gdy twój kandydat na burmistrza z został pierwszy raz naczelnikiem komunikacji? Wtedy nie miałeś zastrzeżeń? Czy to nie hipokryzja?

   1. Wtedy zakładałem że pewną wiedzą jednak dysponuje. Niestety zaniechanie działań w zakresie wykonania projektu planu transportowego -co przyłożyło się do wyjścia Arrivy z Kętrzyna, a także uczestnictwo w otwieraniu bubli infrastrukturalnych (Górna, Budowlana) zweryfikowało moją ocenę.

   2. Dlaczego Pan Grzegorz jest na liście osób uprawnionych do darmowego wjazdu na mecze KKS Granica a zarząd klubu uszczesliwil kibiców podwyżką ceny biletów

    1. Jaki wstyd. To nie stać Grzegorza na bilet? Powinien jeszcze dawać jakieś pieniądze, a nie wchodzi na sępa na mecze.Ale obciach

 3. Byłem pewny,że Pan Prokop już to wyjaśnił.
  A tu się pojawiają nowe informacje iż oprócz sprawowania funkcji Dyrektora PUP,mandatu Radnego Samorządu Województwa ,doszła funkcja członka Rady Nadzorczej Spółki ZGK w Barcianach.
  Co to za tajemnica!? chyba Pan dotknął wrażliwego tematu Redaktorze.

  1. Członek tej rady która nadzoruje między innymi ZGK, który to z kolei od kilku juz lat nie przystępuje do przetargów na odbiór odpadów w strażnicy SG dzięki czemu firma Olenkowicza ma na to wyłączność? Przypadek?

  2. Prokop Grzegorz nowym członkiem rady nadzorczej ZGK w Barcianach? A oto pkt 9 programu wyborczego kandydatki (wówczas) na wójta gminy Barciany Kamińskiej Marty: „9.Rezygnacja ze zbędnych kosztów zarządzania jednostkami gminy (rady nadzorcze itp). No to jaka jest wiarygodność tej wójciny?

 4. Może by Pan Prezes Świtaj wyjaśnił,dlaczego Spółka z oo ZGK w Barcianach nie przystąpiła do przetargu na odbiór odpadów z Placówki Straży Granicznej w Barcianach.

  1. Dzieki temu wygrał ten co wygrywa co roku? Troche dziwne bo podobno ZGK już dysponuje własną smieciarką i pojemnikam. A może jednak nie dysponuje? I dlatego nie przystąpiono?

 5. Proszę nie zamiatac pod dywan sprawy Prokopa i jego delegacji.
  W końcu przełożony Prokopa obecny starosta Kochanowski niech wyjasni dla opinii publicznej!

 6. Czy prawdą jest, że radny powiatu od wielu lat dzierżawi ziemię od Nadleśnictwa Srokowo a następnie poddzierżawia dla rolnika ?

 7. A to ciekawa kwestia,warto byłoby wiedzieć o sprawie trochę więcej , ponieważ taki stan rzeczy chyba jest mozliwy w świetle obowiązującego prawa!?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *