Co ukrywa Dyrektor Prokop?[ZAPOWIEDŹ] – Magna Masuria

Ostatnio przeglądaliśmy stare materiały prasowe i natrafiliśmy na wywiad Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kętrzynie udzielanego dla jednego z mediów przychylnych obecnej władzy. Chwalił się wtedy, że te 20% bezrobocia w Powiecie Kętrzyńskim będzie maleć stopniowo z roku na rok. Stwierdziliśmy zatem, że trzeba przyjrzeć się tej deklaracji. Przy okazji sprawdziliśmy jak ciężko pracował Dyrektor Prokop, ale żeby nie mieć subiektywnego oglądu rozpytaliśmy się w powiatach ościennych jak wygląda sytuacja z bezrobociem i ciężką pracą dyrektorów PUP.

Do tej pory otrzymaliśmy odpowiedzi od prawie wszystkich Dyrektorów PUP, w domyśle pozostawiam czyjej odpowiedzi nie otrzymaliśmy. O szczegółach poinformujemy jak zawsze w najbliższy czwartek.

10 thoughts on “Co ukrywa Dyrektor Prokop?[ZAPOWIEDŹ]

 1. W końcu Pan redaktor poruszył wrażliwy temat. Ciekawy jestem co na to Prokop ?
  Powinien jeszcze upublicznić miesięczne wynagrodzenie przecież jest osobą publiczną!
  czas najwyższy poinformwac społeczeństwo o stanie bezrobocia i wyjazdach służbowych Prokopa.

 2. Czy za wyjątkiem Pana radnego Nowak Zbigniewa jest Pani lub Pan radny któr skieruje pismo do CBA w sprawie tak głośniej i bulwersujacej sprawy ketrzynskich porzedszkoli – monopolu ” małej przedszkolanki „?
  Po to radni zostali wybrani aby pilnować finasów publicznych czy tak?

 3. Bardzo nie przyjemny człowiek. Na dodatek brak oficjalnych wskaźników Jego skuteczności w walce z bezrobociem. Coś u Niego załatwić (pod warunkiem, że jest w biurze, bo mówi się na mieście, że często znika na całe godziny, szczególnie jak trwają kampanie wyborcze-wtedy pan dyrektor jeździ po okolicznych gminach i zgłasza ludzi do komisji wyborczych kosztem walki z bezrobociem lub w godzinach pracy spotyka się z pisowskimi oficjelami-brak rejestru wejść i wyjść z urzędu) , to lepiej sobie odgryźć nogę, niż z Nim spotkać. Zanim petent zostanie dopuszczony na audiencję, to musi jak za dobrych czasów odczekać swoje w przedsionku.
  PiS będąc konsekwentnym powinien również „zreformować” i ten urząd. Właściwie do czego jest on teraz potrzebny?

   1. Pan PROKOP – Brak BEZROBOCIA – DLA SIEBIE !!!
    A ZAROBKI JAKIE ! Przed EMERYTURĄ WIADOMO .
    NIE DOSTĘPNY W URZĘDZIE DLA KLIENTÓW

 4. Ja pamiętam jak sam Grzegorz był bezrobotny i latał za wójtem gminy a następnie u wójta gminy Kętrzyn Pana Przybylińskiego pilnował bezrobotnych.
  Ot i człowiek zaszedł tak wysoko.

 5. Bo to wykształcony człowiek i obyty w świecie. A i posługuje się wyszukanym językiem, to elokwentny człowiek. Jeszcze nie ujawnił swoich talentów, ale którego dnia zaskoczy wszystkich swoją znajomością języków obcych i płynnym ich posługiwaniem się. I niech nikt nie mówi, że to Dyzma naszych czasów. Wara od pana Grzesia

  1. Tak !!
   Nasz LOKALNY ,,DYZMA,,!!!
   I NIEUCHWYTNY DLA KLIENTÓW !!!
   Podobno SZUKA pracy dla BEZROBOTNYCH bo w Powiecie BEZROBOCIE DUŻE 😪

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *