Co ukrywa przed nami zastępca burmistrza miasta Kętrzyn? – Magna Masuria

Co ukrywa przed nami zastępca burmistrza miasta Kętrzyn?

5

Od majowej sesji Rady Miasta w Kętrzynie minęło już ponad dwa tygodnie. W trakcie wolnych wniosków jeden z radnych kętrzyńskiej opozycji zapytał wprost gdzie jest oświadczenie majątkowe zastępcy burmistrza miasta Kętrzyn – Macieja Wróbla. Niestety nikt na sali sesyjnej nie usłyszał odpowiedzi.

Sprawdzając dziś oficjalną stronę Urzędu Miasta Ketrzyn i wchodząc w aktualne oświadczenia majątkowe nie znajdziemy nazwiska Maciej Wróbel. Co przed nami ukrywa? Może posiada Bursztynową Komnatę?

Tak na poważnie teraz i z prawniczego punktu widzenia. Pierwsze oświadczenia majątkowe radni, przewodniczący rady, wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast składają w terminie 30 dni od dnia złożenia ślubowania. Kolejne oświadczenia majątkowe są składane co roku do dnia 30 kwietnia, według stanu na dzień 31 grudnia roku poprzedniego. Zgodnie z ustawami o samorządzie gminnym, samorządzie powiatowym i samorządzie województwa radni, wójtowie, burmistrzowie, prezydenci miast są zobowiązani złożyć oświadczenie także na 2 miesiące przed upływem kadencji.

Może po naszym nagłośnieniu w końcu pojawi się oświadczenie majątkowe naszego zastępcy burmistrza i dowiemy się czy ma na stanie Bursztynową Komnatę czy dalej trzeba będzie szukać skarbu w Mamerkach.

Zapraszam do skomentowania sprawy.

Brak oświadczenia majątkowego z dnia 14 czerwca 2019 godzina 12:16

5 thoughts on “Co ukrywa przed nami zastępca burmistrza miasta Kętrzyn?

 1. Ciekawy jestem czy burmistrz zwolni swojego zastępcę z pracy?
  Przecież nie może być nim człowiek, który łamie przepisy prawa?

  Wróbel będzie kandydatem PO I Nowoczesnej na posła w jesiennych wyborach?
  Czy zostanie posłem człowiek, który łamie prawo?

  1. Akurat Ariel czyli w tym przypadku Ja, nie pisze tych komentarzy proszę sprawdzić IP a potem oskarżać jeżeli nadal będą oszczerstwa pod moim imieniem poproszę admina strony o Pańskie IP i poprostu spotkamy się w sądzie pozdrawiam serdecznie Ariel Szumiński

 2. A co to za ukrywanie oświadczenia majątkowego?.
  A gdzie rejestr korzyści majątkowych ?
  I gdzie to sprawiedliwość?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *