CROSSFIT: Kętrzynianin wystartuje na elitarnych zawodach w Miami! – Magna Masuria

CROSSFIT: Kętrzynianin wystartuje na elitarnych zawodach w Miami!

0

fot. FortisGO

W dniach 12-15 stycznia w Miami Team Polish Underdogs w składzie: Paweł Wensierski, Bartek Jarzembowski oraz kętrzynianin Grzegorz Maraszkiewicz wystartują w elitarnych zawodach TYR Wodapalooza Miami 2023.

– Czas spełnić jedno ze wspólnych marzeń i pokazać się na amerykańskiej arenie, na jednej z największych imprez crossfitowych na świecie. Nie jedziemy tam tylko wystartować, jedziemy tam pokazać kawał dobrego CrossFit’u i uzyskać jak najwyższą lokatę – komentuje Paweł Wensierski.

Wodapalooza (WZA) rozpoczął się jako oddolny, jednodniowy konkurs fitness z udziałem 145 sportowców i 500 widzów w 2012 roku i od tego czasu stał się najważniejszym na świecie Festiwalem Fitnessu Funkcjonalnego. Wodapalooza pojawia się w parku Bayfront w Miami na 4 dni w styczniu i gromadzi tysiące sportowców, widzów i fanatyków fitnessu, aby świętować fitness.

WZA Miami składa się z wielu części – zawodów fitness dla wszystkich środowisk i poziomów (podstawa WZA Miami), Gauntlet (ekscytujący i szybki wyścig składający się z trzech treningów w ciągu godziny). Również zagwarantowane jest wiele wydarzeń dla widzów, które obejmują ogromne targi fitness oraz seminaria najlepszych sportowców ze świata fitnessu.

Położony obok Zatoki Biscayne w słonecznym Miami, Wodapalooza stał się stałym elementem kalendarza społeczności fitness i zimowym miejscem wypoczynku dla sportowców z całego świata.

Wyniki startu polskiego teamu będziemy relacjonować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *