Czystość i porządek (były) wizytówką Kętrzyna – Magna Masuria

Czystość i porządek (były) wizytówką Kętrzyna

13

Miasto stało się brudne przez lenistwo włodarza? Na ulicach Kętrzyna nie brakuje koszy na śmieci. Widać to gołym okiem, co kilkanaście metrów kosz. Idąc jednak przez centrum miasta bardzo często można zauważyć przepełnione kosze na śmieci. Odpady z nich często przyciągają ptactwo, które roznosi je po ulicach.

Dodatkowo na chodnikach, zwłaszcza przy ratuszu, który jest poniekąd wizytówką naszego miasta, można zobaczyć bardzo nieprzyjemny widok. Chodnik jest cały w ptasich odchodach. Mieszkańcy miasta apelują o porządek, ale nikt ich nie słucha.

Czy nikomu w urzędzie i spółce komunalnej nie zależy na porządku? Czy burmistrz i prezes „Komunalnika” nie widzi tego? Czy im nie zależy na porządku?

13 thoughts on “Czystość i porządek (były) wizytówką Kętrzyna

 1. Co racja to racja, wszyscy moi przyjezdni znajomi to zauważyli.
  Kiedyś na każdym kroku było widać służby porządkowe, teraz albo urząd nie ma na prace interwencyjne, albo bezrobotnym się nie opłaca.

 2. Kiedyś Niedziółka i Wróbel pokazywali jak segregować śmieci. Może teraz założą kamizelki i jeden dzień popracują z miotłą? To będzie dobre medialnie. I co wy na to panowie burmistrzowie? Podejmiecie rękawicę? Pokażcie, że nie wstydzicie się takiej pracy. Bądźcie ludzcy

 3. No nie jest czysto w miescinie naszej. Nie to że tęsknię za Hecmanem. Ale jest brudno. A co z Ogrodem Zapachów. Ktoś wie. Dalej tam taki syf

 4. Czy ktoś już zauważył, że redachtor z tygodnika kętrzyńskiego, banuje użytkowników, którzy nieprzychylni są obecnej władzy?
  Wszystkich użytkowników, którzy potrafią krytycznie odnieść się do postępowania burmistrza?
  Kasuje również wszystkie komentarze.

 5. Panie Burmistrzu widac coraz bardziej brakuje amunicji,, tak nic nie pozostaje Alle Luja i do przodu.
  Co niektórzy twierdza, ze w Ketrzynie nie ma pracy jest okazja włączyć się w estetyzacje miasta to tak a propo,, s .

 6. Kętrzyn jest mniej zadbany. Standardy stworzone przez poprzednią władzę powinny być zachowane, to było dobre. Odmiennego zdania nie należy traktować jak ataku, na nową władzę lecz zwyczajnie wyciągnąć wnioski i zadbać o czystość Kętrzyna od zaraz.

 7. A w Barcianach w tej kwestii widac Pani Wojt ma poczucie estetyki , nowy Pan
  PREZES Spolki goni tych cwaniakow tam zatrudnionych do roboty.
  Na mrginesie nie bylem na zebraniu soleckim pomysl z obsadzenim chodnikow niskimi drzewkami z kim bym nie rozmawial bardzo dobry koniecznie to realizowac a ten Kuhn to niech sobie rzadzi swoimi portkami .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *