DLC – UPORCZYWE NOWE MEDIA – Magna Masuria

DLC – UPORCZYWE NOWE MEDIA

5

UWAGA!
Tekst jest napisany w celach tylko i wyłącznie HUMORYSTYCZNYCH

Młodsi mieszkańcy naszego miasta grają lub grali w gry komputerowe na popularnych platformach takich jak Steam, Uplay, Orign czy GOG.com. Większość tych gier opowiada ciekawe historie, mają barwne postacie lecz też są gry multiplayer gdzie wielu graczy na raz rywalizuje między sobą w różnych dziedzinach. Przedstawiona przez nas gra jest połączeniem ekonomicznej strategi z elementami RPG, zapraszam do dalszego czytania poradnika i uwaga na SPOILERY!

JEST TO TRZECIA CZĘŚĆ PORADNIKA SYMULATOR MIASTA KĘTRZYN

Każdy gracz zawsze jest zadowolony z zawartości dodatkowej do gry – dodają one nowy wygląd postaci, jakieś dodatkowe przedmioty, albo dodatkowe zadania. Niestety z tego DLC możesz być niezadowolony, ponieważ jest ono konieczne do zakończenia zadania NIEKWESTIONOWANA LOJALNOŚĆ.

DLC – UPORCZYWE NOWE MEDIA ZAWIERA:
– nowe zadania: NIC NIE SŁYSZĘ oraz NASZE MEDIA SĄ NAJLEPSZE
– nowe postacie: NIEKOMPETENTNI KUMOTRZY oraz KUMOTER SPRYTNY LIS
– nowe cechy: TWARDY, ASERTYWNY

Przejdźmy zatem do solucji przejścia dodatku UPORCZYWE NOWE MEDIA

Podczas wykonywania zadania Niekwestionowana Lojalność miałeś zadanie dodatkowe „Miasto jest bogate…” jej rozpoczęcie powoduje rozpoczęcie dodatku. Grupa mieszkańców staje się niezadowolona z twojej pracy i wylewa się fala nowych mediów, które są krytyczne wobec ciebie, dlatego rozpoczynasz zadanie NIC NIE SŁYSZĘ.

ZADANIE: NIC NIE SŁYSZĘ

Media aby funkcjonować muszą zadawać pytania, aby nie KŁAMAĆ. Zaczynają zadawać pytania i domagać się odpowiedzi. Na twoje biurko wpływa coraz więcej pism, w których widnieją niewygodne dla ciebie pytania względem KUMOTRÓW z zadania Miasto jest bogate…

Cel główny: Musisz wyjść z tego twarzą. Zapytaj KUMOTRA, który jest obeznany w prawie, aby wymigać się od dawania odpowiedzi. KUMOTER będąc lojalnym żołnierzem znajduje regułkę i zaczyna interpretować zadane pytania na swój własny sposób.

Skutek: Pozyskujesz nową postać KUMOTER SPRYTNY LIS, a w nagrodę za wymyślony plan odpowiadania na pytania dajesz mu zadanie ciągłego odpowiadania na pytania. Dodatkowo uzyskujesz cechę: ASERTYWNY

Cel poboczny: Pora na pierwsze fragi (jeżeli nie pamiętasz co to fragi to sprawdź pierwszą część Symulator Miasta Kętrzyn). Za pomocą ZŁOTOUSTEGO, który jest super medialną osobą zacznij eliminować nowo powstałe media za pomocą fali pozytywnego PR.

Skutek: ZŁOTOUSTY wyświetla się wszędzie, gdzie jest to tylko możliwe – nawet przy otwieraniu lodówki w domu pojawia się na etykiecie pasztetu. Kilka pomniejszych mediów wykrusza się, a ty jesteś zadowolony z pracy ZŁOTOUSTEGO – dlatego pomagasz mu w zadaniu Inwazja Obcych.

ZADANIE: NASZE MEDIA SĄ NAJLEPSZE

Aby dobić Uporczywe Nowe Media musisz stworzyć silne zależne od ciebie media, dlatego wykupujesz za zgromadzone BAKSY nowego KUMOTRA, któremu zlecasz stworzyć nowe lokalne medium.

Cel główny: Medialny sukces. Tworzysz nowe media pokazujące jedynie sukcesy twoich rządów, których i tak jest niewiele. Jednak każdy minimalny sukces musisz rozdmuchać w GIGANTYCZNA WYGRANĄ.

Skutek: KUMOTER tworzy nową stronę, gdzie wrzuca każdą nadsyłaną treść – nie patrzy czy dotyczy ona miasta czy też nie – WAŻNE PRZECIEŻ ABY BYŁO.

Cel dodatkowy: Pora na wywiad. Jesteś tak pewny siebie, że udzielasz wywiadu dla KUMOTRA, jednak razem popełniacie błąd i dajecie znak dla UPORCZYWYCH NOWYCH MEDIÓW sygnał do kontrataku, o którym próbujesz nie słuchać. KUMOTER przekształca się w NIEKOMPETENTNEGO KUMOTRA, a ty mimo ataków nowych mediów zyskujesz cechę TWARDY.

Pomimo podjęcia walki z nowymi mediami, które są krytyczne wobec ciebie godzisz się na ich istnienie i dalej robisz swoje. Po zakończeniu DLC – UPORCZYWE NOWE MEDIA otwiera się przed tobą zadanie PORA NA NOWE PODATKI.

O tym zadaniu państwo będą mogli przeczytać w weekend. Zapraszam do komentowania i sprawdzenia poprzednich części poradnika SYMULATOR MIASTA KĘTRZYN.

5 thoughts on “DLC – UPORCZYWE NOWE MEDIA

  1. Super że ktoś w końcu dostrzegł prawdziwe oblicze tej władzy i zaczął nagłaśniać
    Teraz nie czują się tak pewnie .
    A te ich glupkowate uśmieszki zejdą im z oblicza😁

  2. Tak krótko są u władzy a szkody narobili więcej niż krety na wiosnę w ogrodzie a co bedzie po czterech latach
    Pozdrawiam

  3. Życie jest o wiele prostsze niż ten skomplikowany symulator. Autor nie dostrzega prostych relacji, które rządzą miastem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *