DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI PRZY STRAŻY GRANICZNEJ W KĘTRZYNIE – Magna Masuria

DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI PRZY STRAŻY GRANICZNEJ W KĘTRZYNIE

1

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych pojawił się wpis wraz z zamieszczonymi zdjęciami dotyczący nielegalnego wyrzucania śmieci przy parkingu znajdującym się w pobliżu jednostki Straży Granicznej w Kętrzynie. Według internauty, który zamieścił wpis problem tego miejsca pojawił się już w kwietniu tego roku. Wielokrotne telefony do kętrzyńskiego komunalnika nie skutkują według relacji internauty, a jest już sierpień, a góra śmieci rośnie z dnia na dzień. Natomiast zgłoszenia do miejskiej spółki zajmującej się porządkiem w mieście nie dają żadnego skutku.

Problem nielegalnie wyrzucanych śmieci w Kętrzynie nasilił się w ostatnich dwóch latach. Już wcześniej informowaliśmy o górach śmieci wyrzucanych przy kompleksach garażowych przy ul. Rynkowej czy co chwile pokazujemy zdjęcia wyrzucanych śmieci przy śmietnikach w Ogrodzie Zapachu.

Co jest powodem takiego wyrzucania śmieci? Rosnące ceny wywozu odpadów? Niedobór kontenerów? Kto za to zapłaci? Czy ponownie władze miasta sięgną do kieszeni mieszkańców, aby pokryć koszty wywozu nielegalnie wyrzucanych śmieci?

1 thought on “DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI PRZY STRAŻY GRANICZNEJ W KĘTRZYNIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *