forBET IV liga: Lider przyjeżdża do Kętrzyna! – Magna Masuria

forBET IV liga: Lider przyjeżdża do Kętrzyna!

0

fot. KKS Granica Kętrzyn

W ramach 6 kolejki forBET IV ligi obecny lider – Mamry Giżycko – przyjadą na kolejne w tym sezonie spotkanie z Granicą Kętrzyn. Już w sierpniu oba zespoły mierzyły się dwukrotnie. W pierwszym spotkaniu podczas trwającego turnieju z okazji 75-lecia istnienia klubu Granica Kętrzyn góra byli zawodnicy z Giżycka, ale dopiero po rzutach karnych. W drugim spotkaniu podczas rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski Granica Kętrzyn wyeliminowała GKS z rozgrywek w podstawowym czasie gry.

Oba zespoły mają za sobą przegrany pierwszy mecz w lidze. Mamry Giżycko uległy u siebie z DKS Dobre Miasto, które tylko przez nieuwagę straciło bramki w końcówce. Natomiast Granica przegrała na wyjeździe z rezerwami Olimpii Elbląg. Zawodnicy pod wodzą Przemysława Łapińskiego muszą powoli liczyć punkty – tuż za nimi drepcze Znicz Biała Piska oraz GKS Wikielec. Podopieczni Adama Fedoruka mają większy komfort w tym spotkaniu i znowu mogą być underdogiem.

Na papierze lepiej prezentuje się zespół z Giżycka, który poprzedni mecz przespał, ale również nie popisał się skutecznością w wykończeniu sytuacji podbramkowych. Największym zagrożeniem dla bramki Granicy Kętrzyn będzie zdecydowanie duet Dymiński – Drażba. Jednak warto zapamiętać, że między słupkami kętrzyńskiego zespołu stoi niesamowity Mateusz Papliński, który potrafi zaczarować piłkę. O wyniku spotkania przekonamy się w sobotę 10 września o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w  Kętrzynie przy ul. Bydgoskiej 20.

Pozostałe spotkania 6 kolejki forBET IV ligi:

Polonia Iłowo – Jeziorak Iława
Huragan Morąg – Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo – Pisa Barczewo
DKS Dobre Miasto – Olimpia Olsztynek
Polonia Lidzbark Warmiński – Olimpia II Elbląg
Tęcza Biskupiec – GKS Wikielec
Znicz Biała Piska – Rominta Gołdap

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *