Gdzie uczniowie SP1 pójdą od września? – Magna Masuria

Gdzie uczniowie SP1 pójdą od września?

2

Od kilku tygodni do naszej redakcji zgłaszają się zaniepokojeni rodzice dzieci, które uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr.1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Kętrzynie. Zwracają uwagę na enigmatyczne działania władz miasta, które mają na celu kolejną przeprowadzkę szkoły.

„Władze miejskie nie mówią nam otwarcie, gdzie pójdą nasze dzieci do szkoły we wrześniu. Wszystko to jedna wielka tajemnica” – opowiada w mailu jedna z matek dziecka uczęszczającego do „Jedynki”.

Sprawa jest poważna, bo chodzi tutaj o dobro dzieci. Czy ponownie burmistrzowie mają jakiś ukryty plan? Czy będziemy mieli podobną sytuację jak z niepublicznymi przedszkolami? Czy wszystko musi odbyć się poza plecami rodziców i radnych miejskich? Czy sprawa będzie wyjaśniona?

O szczegółach tej sprawy opowiemy w najbliższy czwartek. Serdecznie zapraszamy.

2 thoughts on “Gdzie uczniowie SP1 pójdą od września?

  1. No właśnie gdzie?, do którego budynku. Z informacji, które krążą po mieście wynika że w wyremontowanym budynku na Kopernika kilka sal będzie zajmowała szkoła muzyczna, czy tej szkoły nie można przenieść do budynku gdzie tymczasowo była siedziba zamku na ulicy chopina. chyba naszym dzieciom należy się nowy wyremontowany budynek a nie stary po gimnazjum.

  2. Na Kopernika ma być nowe przedszkole miejskie… z tego co mi wiadomo to były potwierdzone informacje ponieważ sama dostałam list ze jeśli wyrażam zgodę to mój syn może chodzić na Kopernika do przedszkola ponieważ nie dostał się do smerfowej krainy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *