GIŻYCKO: Gala wręczenia nagród św. Brunona|28.03.2023 – Magna Masuria

We wtorek 28 marca poznamy laureatów 7. edycji Plebiscytu o Nagrodę Świętego Brunona Patrona Giżycka. Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w Giżyckim Centrum Kultury. Prestiżowa, giżycka nagroda, przyznawana jest wyjątkowym i wybitnym mieszkańcom, osobom związanym z Giżyckiem, firmom, instytucjom i stowarzyszeniom, które wpływają na rozwój naszego miasta.

Statuetki zostaną przyznane w następująch kategoriach: Kultura, Sport, Gospodarka, Turystyka, Ekologia, Zdrowie, Ambasador Giżycka, Pomysł, Społecznik.  Kandydatów nominowali mieszkańcy, instytucje i giżyckie organizacje oraz Burmistrz Miasta. Zwycięzcy otrzymują statuetki z wizerunkiem św. Brunona – patrona Giżycka, listy gratulacyjne i nagrody finansowe w wysokości 1000 zł. Wręczona zostanie również Statuetka Honorowa (wraz z nagrodą finansową) oraz Statuetki Pamięci.

Piotr Cugowski gwiazdą wieczoru

Galę uświetni koncert akustyczny niezwykłego polskiego artysty, Piotra Cugowskiego, który wystąpi w Giżycku po raz pierwszy. 

PIOTR CUGOWSKI TO JEDEN Z NAJCIEKAWSZYCH MĘSKICH GŁOSÓW W POLSCE. W 2001 ROKU WRAZ Z BRATEM, WOJTKIEM CUGOWSKIM, ZAŁOŻYŁ ZESPÓŁ BRACIA, KTÓRY ZAWIESIŁ DZIAŁALNOŚĆ Z KOŃCEM 2018 ROKU. ZESPÓŁ ZAGRAŁ SETKI KONCERTÓW W KRAJU ORAZ ZA GRANICĄ, WYDAJĄC 4 ALBUMY STUDYJNE I WPROWADZAJĄC NA RADIOWE PLAYLISTY WIELE PRZEBOJÓW, M.IN.: „NAD PRZEPAŚCIĄ”, „WIERZĘ W LEPSZY ŚWIAT”, „NIEPISANE”, “ZA SZKŁEM”, PO DRUGIEJ STRONIE CHMUR”, “MISSING EVERY MOMENT” – czytamy na oficjalnej stronie artysty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *