GIŻYCKO: Kolejni posiadacze narkotyków w rękach policji – Magna Masuria

GIŻYCKO: Kolejni posiadacze narkotyków w rękach policji

0

Policjanci referatu patrolowo – interwencyjnego giżyckiej komendy zatrzymali 2 osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. W tzw. „zawiniątkach” zabezpieczono przy nich amfetaminę. 30 – latka i jej 32 – letni znajomy odpowiedzą w myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci nieustannie śledzą rynek narkobiznesu i walczą z tym przestępczym procederem. Kolejne osoby z narkotykami zostały zatrzymane w poniedziałek (26.09.2022r.) w Giżycku. Policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego pełniąc służbę na terenie Giżycka podjęli interwencję wobec dwóch osób. Kobieta i mężczyzna na widok funkcjonariuszy nerwowo przepakowywali bagaże, które mieli w samochodzie. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna i kobieta mieli przy sobie narkotyki. Zabezpieczonych zostało 13 zawiniątek z białym proszkiem. Badanie testerem narkotykowym wykazało, że to amfetamina. W trakcie przeszukania pomieszczań mieszkalnych, funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne środki odurzające. Łącznie zabezpieczono 50 gramów amfetaminy i ponad 20 gramów marihuany.

Mężczyzna i kobieta odpowiedzą w myśl ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *