GIŻYCKO: Policja poszukuje 43-letniego mężczyzny! – Magna Masuria

GIŻYCKO: Policja poszukuje 43-letniego mężczyzny!

0

Policjanci z giżyckiej komendy poszukują 43-letniego Grzegorza Borawskiego, mieszkańca Giżycka. Ostatni kontakt z mężczyzną miał miejsce 30 listopada 2022 roku.

Policjanci oraz rodzina proszą o pomoc w odnalezieniu 43-letniego Grzegorza Borawskiego, mieszkańca Giżycka. Z ustaleń wynika, że w dniu 30 listopada 2022 roku mężczyzna był zatrzymany przez policję w Słubicach, po zwolnieniu z PDOZ nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie – ciemne, oczy koloru niebieskiego, widoczne braki w uzębieniu. Mężczyzna posiada znaki szczególne: tatuaże na lewym przedramieniu Litery BB, na prawej łopatce pająk, na lewej łopatce twarz mężczyzny z brodą, znamię na plecach. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę z kapturem z białym napisem COMA, jeansy granatowe z białymi nadrukami, kurtkę czarną skóropodobną na zamek, buty sportowe szare.

Wszystkie osoby, posiadające jakiekolwiek informacje odnośnie losów zaginionego mężczyzny lub takie, które mogły by się przyczynić do jego odnalezienia lub ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu bardzo prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku pod numerem telefonu: 47 735 22 00 lub z policjantami prowadzącymi sprawę tel. 47 735 22 44, 47 735 22 37, lub też kontakt z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem alarmowym 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *