GIŻYCKO: Policjant w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego 22-latka – Magna Masuria

GIŻYCKO: Policjant w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego 22-latka

0

Giżycki policjant w czasie wolnym od służby zauważył, a następnie zatrzymał mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności i ukrywał się od pewnego czasu przed wymiarem sprawiedliwości. 22-latek miał do odsiadki karę 182 dni więzienia za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Funkcjonariusz Referatu Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku zatrzymał 22-latka, który był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Policjant w czasie wolnym od służby, gdy przebywał w jednym ze sklepów, rozpoznał mężczyznę, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Z wiedzy posiadanej przez funkcjonariusza wynikało, że poszukiwany może próbować ucieczki. Z tego względu powiadomił innych policjantów i wspólnie zatrzymali 22-latka. Zatrzymany był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 182 dni za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, a następnie zostanie przekazany do zakładu karnego celem odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *