GIŻYCKO: Tragiczny wypadek na trasie Lipowy Dwór – Czyprki – Magna Masuria

GIŻYCKO: Tragiczny wypadek na trasie Lipowy Dwór – Czyprki

0

Giżyccy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Lipowy Dwór – Czyprki. Kierujący oplem z nieznanych przyczyn wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety na skutek poniesionych obrażeń 53 – letni kierujący zmarł w szpitalu. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności.

W środę (31. 08. 2022r.) tuż przed północą dyżurny giżyckiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie Lipowy Dwór – Czyprki w gm. Miłki. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 53 – letni kierujący oplem na spadku drogi wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu pracowała Straż Pożarna, która pomogła w wydobyciu mężczyzny z wnętrza pojazdu. Niestety na skutek poniesionych obrażeń 53 – letni kierujący zmarł w szpitalu.

Przyczyny tego wypadku będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego postępowania.

Policjanci przypominają, że wielu tragediom na drodze można uniknąć. Podstawową zasadą jest jednak dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów i warunków na drodze oraz zachowanie rozsądku i koncentracji. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *