GIŻYCKO: Udane zawody trenera Tomasza Rogisza – TYTANA SPORTU! – Magna Masuria

GIŻYCKO: Udane zawody trenera Tomasza Rogisza – TYTANA SPORTU!

0

Tomasz Rogisz, na co dzień trener giżyckiego Klubu Sportowego TYTANI GIŻYCKO, uczestniczył w Mistrzostwach Europy U-17 juniorek młodszych w zapasach w Bukareszcie w Rumunii. Podczas zawodów, zawodniczki reprezentacji Polski zajęły 6. miejsce drużynowo. Trener Tomasz miał również przyjemność wysłuchać Mazurka Dąbrowskiego, gdyż jedna z zawodniczek została mistrzynią Europy!

To wielki sukces reprezentacji Polski i wielki sukces naszego giżycczanina Tomasza Rogisza. Przypomnijmy, iż trener Tomek jest drugim trenerem kadry narodowej i uczestniczy w cyklu przygotowań do Mistrzostw Świata i Europy. W tej chwili następnym startem są Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Grecji już pod koniec lipca!

Oficjalna informacja Klubu Tytani

Trener Tomasz Rogisz na Mistrzostwach Europy był II Trenerem Kadry Narodowej Juniorek Młodszych. Pojechał jako trener kadry z reprezentacją najlepszych zawodniczek z całej Polski. W składzie dziewcząt nie było zawodniczek z naszego klubu. Chcielibyśmy podkreślić ważną rolę trenera jaką odegrał na tych Mistrzostwach Trener Tomek. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie jeździł również z naszymi zawodniczkami z Klubu TYTANI GIŻYCKO!

My jako klub w tym samym czasie braliśmy udział w bardzo mocnym turnieju w Województwie Pomorskim. W dniu 18 czerwca Tytani Giżycko w 16- osobowym składzie wystartowali w Otwartych Mistrzostwach LZS w zapasach. Memoriał Kazimierza Polca. W turnieju udział wzięło ponad 200 zawodników i zawodniczek z całej Polski oraz krajów europejskich Szwecji, Litwy, Łotwy, Niemiec, Ukrainy.

Pomimo ciężkich walk, TYTANI i tym razem okazali się niepokonani! Waleczne serca, wysiłek, duch walki zaprowadził nas daleko! Przywieźliśmy z tak silnie obsadzonego turnieju aż 9 medali!

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Franciszek Zugaj (kat. 68kg) I miejsce – Aleksander Rogisz (kat. 30kg) II miejsce – Maja Leśniewska (kat. 38 kg) II miejsce – Klara Kasperowicz (kat. 42kg) III miejsce – Kostiantin Bereslavets (kat. 62) III miejsce – Filip Pianka (kat. 75kg) III miejsce – Leon Pilch (kat. 30kg) III miejsce – Oliwier Julian Żach (kat. 30kg) III miejsce – Remigiusz Chomiuk (kat. 49kg)

Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych i przygotowujemy się do kolejnego bardzo mocnego sezonu. Trzymajcie kciuki i bądźcie Państwo z nami!

źródło: UM Giżycko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *