GIŻYCKO: Włamał się do sklepu, bo chciał napić się do sklepu! – Magna Masuria

GIŻYCKO: Włamał się do sklepu, bo chciał napić się do sklepu!

0

Świadkowie włamania do sklepu spożywczego dokonali obywatelskiego zatrzymania sprawcy. Łupem 36 – letniego włamywacza padły trzy butelki alkoholu. Mężczyzna usłyszał już zarzut w tej sprawie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 23 na 24 lipca 2022 r. dyżurny giżyckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, które dotyczyło włamania do jednego ze sklepów spożywczych na terenie miasta. Na miejsce został wysłany patrol policji, który potwierdził zdarzenie. W sklepie wybita została szyba w drzwiach wejściowych. W okolicach sklepu mundurowi zastali świadków tego zdarzenia, którzy dokonali obywatelskiego zatrzymania mężczyzny. 36 – letni włamywacz miał przy sobie alkohol pochodzący z kradzieży. Były to trzy butelki wódki. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i doprowadzony do policyjnego aresztu.

W dniu dzisiejszym usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do czego się przyznał. Powodem jego działania miała być chęć napicia się alkoholu. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *